ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

wwk-warszawa1-kobbieciarnia

O tym, że walutami cenniejszymi niż złoto, pozostają tylko czas i kontakty, wie chyba każda businesswoman. Czasu – ciągle za mało, z kontaktami bywa różnie. Jedno jest pewne – w większości przydają się w biznesie bardziej, niż najkorzystniejsze nawet, oferty telefonii komórkowej dla firm. Odpowiednie kontakty potrafią wspierać, motywować, inspirować lub „nakręcać” do zdrowej konkurencji. W KoBBieciarni, której Redakcja, łączy ponad 100 Redaktorek, specjalizujących się w kilkudziesięciu dziedzinach związanych z życiem zawodowym i osobistym kobiet, wiemy doskonale, że utrzymywanie inspirujących, kobiecych „kontaktów”, to podstawa sukcesu!

Dlatego już dziś, jako patron medialny wydarzenia – zapraszamy Cię na ostatnie spotkanie networkingowe tegorocznego cyklu Wielkiej Wymiany Kontaktów, 16 listopada 2016 w pomieszczeniach Giełdy Papierów Wartościowych przy ul. Książęcej 4 w Warszawie.

To już 14 edycja Wielkiej Wymiany Kontaktów w Warszawie. Po raz pierwszy spotka się ponad 150 Przedsiębiorców wraz z inwestorami na Giełdzie Papierów Wartościowych. Wydarzenie odbędzie się również w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości we współpracy z Inwestorzy.tv.

wwk-warszawaWielka Wymiana Kontaktów to merytoryczne wykłady praktyków biznesu:

  • „Psychologia inwestowania i finanse behawioralne” – czyli jak wykorzystać emocje do osiągnięcia biznesowego sukcesu – Paweł Cymcyk
  • „Dream. Plan. Success” – Krzysztof Hillar

Zdobywaj wiedzę i rozwijaj biznes dzięki kontaktom! To niezwykła okazja do wymiany kontaktów i doświadczeń w wybranym gronie Przedsiębiorców. Połączymy środowisko Przedsiębiorców z Inwestorami. Nie może Cię zabraknąć!

 

 

- A word from our sposor -

KoBBieciarnia zaprasza do Wielkiej Wymiany Kontaktów w Warszawie