ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Dzień Kobiet zbliża się wielkimi krokami. W to, jedyne w swym rodzaju święto kobiecości, warto zrobić coś dla siebie! Jeśli więc jeszcze nie zdecydowałaś, w jaki sposób chciałabyś świętować, mamy dla Ciebie pewną propozycję!

Już 11 marca odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, połączone ze szkoleniem: „jak być szczęśliwą kobietą!”.

Organizatorką tego wydarzenia jest: Justyna Krawczyk – Style Coach, kreatorka kobiecych zmian zewnętrznych i wewnętrznych, autorka książki „Jak Być Szczęśliwą Kobietą – 15 kroków”. Wydarzenie odbędzie się 11.03.2017, w wyjątkowym miejscu Państwomiasto – łączącym miejsca do spotkań, miejsca do pracy i miejsca do debat.

Wydarzenie trwać będzie od godz. 10.00 do 17.00
Rejestracja uczestniczek, odbywać się będzie od godz. 9.00

Wydarzenie to połączy część szkoleniową wraz z licznymi atrakcjami np. wystawą zdjęć, metamorfozą jednej z uczestniczek, pokazem tańca, a także prezentacją wyjątkowych produktów i usług. Szkolenie oparte jest na podstawie książki, którą napisała Organizatorka – „Jak Być Szczęśliwą Kobietą – 15 kroków”.

Justyna Krawczyk szkolenie„To nie jest zwykłe szkolenie. To moja osobista historia oraz historie moich klientek, które przeprowadziłam przez zmianę. Jesteśmy wszystkie tak bardzo do siebie podobne. Mamy podobne ograniczenia, często niską samoocenę i brak wiary w siebie. To bardzo hamuje, a ja nie zgadzam się na beznadziejność. Wiem, że tak Ja, jak i Ty, zasługujemy na wszystko to, co najlepsze!” – mówi Justyna Krawczyk

Skoro więc wszystkie zasługujemy na to, co najlepsze, podarujmy sobie kilka godzin przyjemności i spędźmy je w wyborowym towarzystwie i wyjątkowym miejscu. Podczas wydarzenia spotkają się kobiety, które poszukują odpowiedzi na pytania o to:
– jak uwierzyć w siebie z całej siły
– co powinnaś zrobić, aby prawdziwie pokochać siebie
– dlaczego powinnaś wysłać do diabła wszystkich tych, którzy nie pozwalają Ci być szczęśliwą
– jakie masz talenty. Tak, tak! Ty też je masz!
– dlaczego powinnaś zadbać o siebie, o swoje zdrowie, o rozwój i wygląd zewnętrzny
– jak żyć z całych sił i maksymalnie wykorzystać swój czas!

Co jeszcze będzie na Was czekać?

  • Wspaniali GOŚCIE – dadzą Wam zastrzyk energii oraz podzielą się swym doświadczeniem;
  • stoiska Partnerów wydarzenia, którzy zaprezentują swe produkty i usługi np. marki modowe, biżuteria, naturalne kosmetyki, biuro podróży i inne;
  • wystawa pięknych zdjęć;
  • dobra zabawa i energetyczna muzyka

Zadbamy o Twego ducha, umysł i ciało! Nie musisz wierzyć nam na słowo, przyjdź i przekonaj się sama, a wcześniej – zarezerwuj miejsce na stronie wydarzenia: <KLIK>. Dołącz także do wydarzenia na Facebooku i bądź na bieżąco z wszystkimi newsami! Do zobaczenia!

- A word from our sposor -

KoBBieciarnia zaprasza na Dzień Kobiet z Justyną Krawczyk!