ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

targi-eko-stylJuż po raz drugi KoBBieciarnia ma przyjemność patronowania wyjątkowemu wydarzeniu: Międzynarodowe Targi EKOstyl 2016 – Zdrowej żywności, Zdrowego stylu życia i Ekorodziny w Bielsku-Białej, stanowiącym prawdziwe święto wszystkich miłośników życia w stylu eko oraz w rytmach slow. IV już edycja Targów, to doskonała okazja dla producentów i dystrybutorów, aby dotrzeć z ofertą do szerokiej ilości odbiorców, przedstawicieli handlu i dystrybucji, a także indywidualnych odbiorców. To także możliwość bezpośredniego kontaktu z innymi podmiotami funkcjonującymi w ekobranży, pozyskania nowych partnerów, klientów, wymiany doświadczeń i informacji.

Organizatorzy Targów EKOstyl dostrzegają wyzwania i potencjał, jaki niesie ze sobą ta branża. Kolejne edycje targów stanowią odpowiedź na pojawiające się na rynku zapotrzebowanie. Stąd, uzupełnianie targów o kolejne strefy tematyczne, rozbudowa programu merytorycznego oraz nawiązywanie współpracy z nowymi ekspertami i organizacjami.

ekostyl targi kobbieciarniaDogodne położenie przygraniczne sprawia, że Targi EKOstyl w Bielsku-Białej stanowią także idealne miejsce kontaktu z firmami i klientami z Czech i Słowacji, licznie odwiedzającymi imprezę. Ponad 200 stoisk uczestniczących w tegorocznych Targach, to baza, która zapewni uczestnikom wydarzenia, bardzo szeroką i bogatą ofertę tradycyjnej żywności produkowanej wg tradycyjnych receptur, bez sztucznych dodatków i konserwantów, żywności bezglutenowej, naturalnych soków, miodów, serów, ryb i wielu innych. Na stoiskach będzie można posmakować wszystkich wystawionych smakołyków oraz sprawdzić ich jakość, i zasięgnąć szczegółowych informacji o produktach.

Ci, którzy mądrze dbają o swoją urodę, znajdą naturalne kosmetyki, zabiegi i wyroby do pielęgnacji ciała, które nie zaszkodzą skórze i zadziałają długofalowo. Stoiska z naturalnymi, ziołowymi i roślinnymi wyrobami medycznymi, pomogą uniknąć negatywnego wpływu syntetycznych leków. Rodzice będą mogli zapoznać się z ekologicznymi produktami i zabawkami dla dzieci.

targi-ekostyl-341x161Tradycyjnie targom towarzyszą konferencje, wykłady, warsztaty i prezentacje na tematy dotyczące zdrowia, także w nadchodzącej edycji ich nie zabraknie . Polecamy m. in. Wykłady Pani Bożeny Kropki – alergologa, dietetyka, cenionej specjalistki do spraw leczenia żywieniem, która wypowie się na temat tego, dlaczego chorujemy, co powininniśmy wiedzieć na temat leków oraz jak odnaleźć przyczynę swoich schorzeń. W drugim wykładzie, specjalistka poruszy także temat tego, kiedy tarczyca choruje i czym objawia się hashimoto, bezpłodność, otyłość oraz jak je leczyć?

Wśród pozostałych wykładów przewidziane zostały:

 • Wykład Pana Łukasza Lubickiego na temat: Naturalne terapie zdrowotne prowadzące do homeostazy (dobrostanu) organizmu.
 • Wykład Pana Bogdana Skrzęty na temat: Super witalność – w trzech odsłonach.
  Bezcenna wiedza o tym co powinniśmy jeść aby zachować zdrowie i jak je przywrócić a także jak oczyścić organizm – najnowsze informacje na temat dodatkowych sposobów lub produktów leczniczych.
 • Wykład Sir Julian Rose i Pani Jadwiga Łopata – „ZBUDUJ SWOJĄ ARKĘ – w drodze do samowystarczalności na przykładzie EKOCENTRUM ICPPC www.eko-cel.pl „.
  Dokładny wykaz wykładów, warsztatów i prelekcji znajdziecie Państwo na stronie targów; www.targiekostyl.pl, gdzie można również dokonać rejestracji na powyższe wykłady.

eko targi bielsko białaNa targach, jak co roku funkcjonować będzie Strefa Kulinarna, na której uznane autorytety przeprowadzać będą pokazy przygotowywania różnych potraw regionalnych z Toskanii, Hiszpanii, Słowacji, Czech, Węgier, Bułgarii oraz oczywiście beskidzkich specjałów wraz z ich degustacją. Między innymi:

 • Carlos Gonzalez Tejera wybitny mistrz i ekspert kulinarny zaprezentuje potrawy z karpia w nowej odsłonie, opowie, jak je przyrządzać oraz dodatkowo przeprowadzi pokazy kuchni latynoskiej.
 • Karel Drapal, Vice Prezes Stowarzyszenia Czeskich Kucharzy i Cukierników, Mistrz Europy w podawaniu potraw z karpia, przygotuje pokaz przyrządzania karpia po morawsku.
 • Wiesław Wróblewski w imieniu firmy Snails Garden Skalmowscy specjalizującej się w ekologicznej hodowli ślimaków jadalnych przeprowadzi pokazy kulinarne dań ze ślimaka.
 • Restauracja Parole del Gusto z Żywca łącząc wyszukane smaki kuchni polskiej i włoskiej zaprezentuje tatar z lodami,
 • Cukiernia R. Dybalski z Łodzi, przedstawiciele trzech kolejnych generacji mistrzów cukiernictwa, przygotuje specjalnie dla Państwa sernik z puree dyniowym.

Organizatorzy zachęcają do odwiedzenia targów, tym bardziej, iż mogą okazać się niezwykle owocne w perspektywie nadchodzących świąt! To idealna okazja, aby zakupić oryginalne upominki świąteczne i zdrowe produkty na świąteczny stół. Targi odbędą się w dniach 19 – 20 listopada br. w Bielsku – Białej, w Hali Widowiskowo – Sportowej pod Dębowcem przy ul. Karbowej 26 codziennie w godz. od 10.00 do 18.00. Cena biletu wstępu: 5 zł. Od 28 października br. będzie dostępny również E-bilet uprawniający do bezpłatnego wstępu na targi.

Zapewniamy dla zwiedzających bezpłatne i wygodne parkingi.

Organizatorem targów jest Biuro Promocji i Wystaw Astra.
Więcej informacji na temat targów jest na stronie: www.targiekostyl.pl

Print

- A word from our sposor -

KoBBieciarnia zaprasza na IV. Międzynarodowe Targi EKOstyl 2016