ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

„W ECO relacjach z samą sobą ” to właśnie temat przewodni letniej edycji konferencji ECO-KOBIETA. To już trzecie spotkanie skierowane do kobiet, które pragną żyć w zgodzie ze sobą, swoimi pragnieniami i potrzebami. Już 10 czerwca 2017r. w Warszawie swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się z uczestniczkami Konferencji kobiety, które wkroczyły na drogę rozwoju i osiągnęły sukces, a dziś pomagają innym wejść na tory świadomego życia.

eco kobieta kobbieciarniaKinga Bogdańska – Żonglująca Mama opowie jak dobierać role w życiu i jak ze spokojem serca rezygnować z tych, które nam nie służą. Tajniki udanych relacji damsko – męskich zdradzi Ania Witowska, znana wielu jako autorka książki „Babskie fanaberie”. Paulina Kraklio zaprosi do projektu #fitUMYSŁ, Patrycja Załug, trenerka kobiecej pewności siebie, podpowie jak być pewną siebie kobietą i czerpać z życia pełnymi garściami, a Renata Wrona opowie jak ważny jest wizerunek w budowaniu wiarygodności biznesowej. Na koniec, w świat finansów wprowadzi uczestniczki Dominika Nawrocka, autorka książki „Kobieta i pieniądze. 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet”.

6 niezwykłych kobiet, 6 wyjątkowych wykładów. Udział w konferencji ECO-KOBIETA to dzień spędzony z inspirującymi kobietami, rozmowy przy kawie i ciekawe możliwości biznesowe. O letniej edycji konferencji ECO-KOBIETA więcej dowiedz się na stronie wydarzenia.

- A word from our sposor -

KoBBieciarnia zaprasza na letnią edycję konferencji ECO-KOBIETA