ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zaledwie kilka dni temu gościłyśmy na „Wall Street”, a już dziś, planujemy kolejną wizytówkową wymianę, która stanie się niezwykłą okazją do wymiany biznesowych doświadczeń oraz zaprezentowania własnej marki, w szerszym gronie.

Już 9 lutego w Warszawie,  odbędzie się kolejne, XI. spotkanie organizowane pod nazwą: „Networkingowa Wymiana Wizytówkowa – Biznes Twoją Pasją”. Startujemy, jak zawsze o 18:00, w Millenium Plaza przy Al. Jerozolimskich 123A.

networkingowa wymiana wizytówkowaKażde spotkanie to ogromna moc, niezwykła dawka motywacji i wiedzy inspirującej do efektywnego, stabilnego budowania biznesu. Dzięki oferowanemu w dacie wydarzenia networkingowi, zyskuje się okazję do nawiązania nowych, ciekawych relacji. Uczestniczki uzyskają również szansę odsłuchania dwóch, ciekawych wykładów oraz wzięcia udziału w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami  ufundowanymi przez naszych sponsorów. Nasze spotkania to przede wszystkim, niesamowita atmosfera sprzyjająca nawiązywaniu trwałych więzi i wspierająca budowanie biznesu. – komentuje organizatorka.

Zdobywaj wiedzę, nawiązuj nowe znajomości, buduj silną i stabilną markę. KoBBieciarnia zaprasza na do wymiany!

Poznaj szczegóły wydarzenia i zapisz się już dziś!

 

- A word from our sposor -

KoBBieciarnia zaprasza na lutową, warszawską Wymianę Wizytówką