ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Mówi się, że moda jest dla wszystkich. Skoro tak, nie ma w niej barier wiekowych, co powoduje, że także  nasi najmłodsi milusińscy, powinni móc cieszyć i bawić się modą, na równi z dorosłymi! Najlepszej okazji do tego, przysparza nam w tym roku Agencja Mody Prestige z Bielska-Białej, która we współpracy z Dworkiem Eureka w Czechowicach-Dziedzicach i pod patronatem medialnym platformy KoBBieciarnia.pl, zaprasza na niezwykłe, modowe wydarzenie dla najmłodszych:  Fashion Kids, zorganizowane w ramach Niedzieli Smaków.

Fashion Kids, to pierwsze tym podobne wydarzenie na Podbeskidziu. Moc atrakcji dla całej rodziny oraz cudownie spędzony czas w gronie najbliższych. Pokazy mody, animacje dla dzieci, stoiska wystawowe, konkurs z nagrodami!

fashion kids kobbieciarniaW programie:
13.00 Familijny obiad w formie bufetu, w menu uwzględnione dania dla dzieci
14.00 Pokaz mody
15.00 Konkurs z atrakcyjnymi nagrodami, animacje dla dzieci,teatrzyk interaktywny, stoiska wystawowe
17.00 Mini Disco z animatoremPodczas wydarzenia wspomagamy Fundację dla dzieci, młodzieży i dorosłych Niepełnosprawnych intelektualnie.Wszystkich zainteresowanych prosimy dokonywać rezerwacji (bilety) w recepcji Dworku Eureka, tel. 665 995 665, e-mail:hotel@dworekeureka. pl. Możliwość zakupienia biletów również w Agencji Mody Prestige, ul.Mireckiego 17, Bielsko Biała, w godz. 9.00-15.00, kontakt 600 077 609. Bilet osoba dorosła-50zł, dzieci (6-12lat)-25zł, dzieci do 6 lat gratis. Do zobaczenia !  

- A word from our sposor -

KoBBieciarnia zaprasza na modowe święto dla najmłodszych: Fashion Kids 2016!