ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

targi farmaceutyczneJako patron medialny wydarzenia, KoBBieciarnia.pl ma zaszczyt zaprosić wszystkie swoje Czytelniczki na niespotykaną dotąd formułę targową Innova, gdzie w imię wymiany doświadczeń przez 3 dni, Uczestniczki będą mogły spotkać się z najwybitniejszymi ekspertami z zakresu niemal każdej dziedziny farmacji, kosmetologii, kosmetyki i dermatologii.

Targi Innova Beauty&Pharm to czas i miejsce które skupia wszystkich! Apteki, Producentów, Hurtownie, Organizacje Farmaceutyczne oraz grono ludzi – praktyków, legislatorów i ekspertów. W obliczu szeroko pojętej dynamiki farmacji, biotechnologii, kosmetologii i chemii w odpowiedzi pragniemy zaprosić Panie na to wydarzenie, gdzie w obliczu ogromu merytoryki będzie stanowiło to najważniejszą datę w świecie Pharma, wybranych aspektów medycyny i Kosmetologii. Kongresowi Innova Beauty&Pharm będzie towarzyszyć wystawa, kongres Innova Lab! Konsolidując te wszystkie branże tworzymy specjalistyczne, pokazowe wydarzenie, które ma na celu stworzenie wielojedności i idealną platformę wymiany doświadczeń.

Innova Beauty&Pharm jest także doskonałym miejscem, gdzie każdy zainteresowany uczestnik może zapoznać się z produktami, dotyczącymi branży beauty. Tematyka Targów obejmuje wszystkie aspekty jakie tylko pojawiają się w sektorze farmacji i kosmetyce i kosmetologii,  poprzez produkcje, dystrybucje, sprzedaż marketing. Podczas tych dwóch dni spotkajmy się wszyscy i wymieńmy swoimi spostrzeżeniami, wypracowanymi w dobie niezwykle trudnych realiów Rynkowych!

Data Targów: 28 – 30 październik 2016
Miejsce: Warszawa, Hotel Gromada, ul. 17 stycznia 32
Godziny Otwarcia: 09:00 – 17:30

bilet-na-targi-innova-kobbieciarnia

Warunkiem odebrania bezpłatnej wejściówki na Wydarzenie, pozostaje wydrukowanie zamieszczonego wyżej biletu, dopełnienie rejestracji pod linkiem – http://www.ibfgroup.pl/rejestracja/produkt/innova-beautypharm-28-30-pazdziernik-2016/, a następnie wpisanie kodu rabatowego „beauty” w pole hasła.  Dopilnowanie wyżej wymienionych warunków, zagwarantuje Wam rabat aż do 100% zniżki.

 Serdecznie zapraszamy do udziału!

- A word from our sposor -

KoBBieciarnia zaprasza na Targi Innova Beauty&Pharm