ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

loft13Raz w roku Podbeskidzie zmienia się w prawdziwe, kobiece imperium. Od 6 lat na przełomie września i października w całym Bielsku-Białej i sąsiednich miejscowościach, rozbrzmiewają regularnie gwarne pogłos kobiecego śmiechu i radosnych rozmów. Uczestniczki Kongresu Kobiet Podbeskidzia, bo o nim właśnie mowa, gromadzą się tłumnie wokół kilku wydarzeń towarzyszących oraz finałowej gali Kongresu,  aby w niezwykle kreatywnym, kobiecym gronie bawić się, uczyć i inspirować.

I w tym roku zatem, tradycji stanie się zadość! Jako patron medialny Kongresu, KoBBieciarnia ma ogromną przyjemność zaprosić wszystkie swoje Czytelniczki do przybycia na wydarzenia 6 już edycji, tego niezwykłego, święta kobiecości. Tegoroczne obchody, rozpoczną się spotkaniem w Restauracji Gallo Nero w Nowym Mieście (Bielsko-Biała).

Pośród wielu atrakcji, których szczegółowy harmonogram znajdziecie na stronie wydarzenia (KLIK), na dobry początek, organizatorzy uraczą Was niezwykłym pokazem mody. Gwiazdą pierwszego spotkania z Kongresem, pozostawać będzie marka odzieżowa LOFT13

loft 13 kobbieciarnia

loft 13 kobbieciarnia'Stylizacje proponowane przez LOFT13 to odważne, efektowne i oryginalne połączenie tradycyjnych, folklorystycznych wzorów i tkanin, z ultra nowoczesnymi formami. Idea marki oparta jest o stuprocentowy handmade, idealnie wpisujący się w preferowany ostatnimi czasy, nurt slow fashion.

loft 13 kobbieciarniaNajnowszą kolekcję niepowtarzalnych projektów właścicielki marki – Moniki Kubień, obfitujących zwłaszcza w pokaźne tiulowe kreacje wieczorowe, niezwykle kobiece suknie i tuniki, zdobione charakternymi, góralskimi motywami oraz bajecznie zdobione, misternie wyszywane gorsety – zobaczycie już 17.09 o godzinie 14:00 w Restauracji Gallo Nero. W prezentacji kolekcji wezmą udział modelki Agencji AM Prestige.

 kongres kobiet pdbeskidzia kobbieciarnia

kongres kobiet pdbeskidzia kobbieciarnia

- A word from our sposor -

KoBBieciarnia zaprasza na VI Kongres Kobiet Podbeskidzia już 17.09!