ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każda kobieta potrzebuje czasem zrobić coś, tylko dla siebie – najlepiej jednak zrobić to, pod okiem profesjonalistów! Kobbieciarnia i Allaboutlife zapraszają na niezwykłe warsztaty z udziałem Kamili Szczawińskiej, Konrada Gacy, Anny Gołębickiej, Małgorzaty Smelcerz i Agnieszki Kałuży

#LOVE MY LIFE to warsztaty, wykłady, spotkania, zakupy, zabiegi i mnóstwo konkursów, czyli wszystko to, co kobiety kochają najbardziej. To jedyne i unikalne wydarzenie, podczas którego uczestniczki wzbogacą swoją wiedzę praktyczną i spędzą mile czas. Nie zabraknie również grupy popularnych blogerek, które jako nasze Patronki, przygotują specjalne relacje i niespodzianki.

#LOVEMYLIFE Kocham swoje życie!

Data: 28 maja w godzinach 12:00 – 19:00

Miejsce: MYSIA 3, ul. Mysia 3, 00-496 Warszawa

W gronie kilkudziesięciu wystawców znajdą się producenci kosmetyków, odzieży, żywności, wydawnictwa, agencje podróżnicze, kliniki urody, którzy specjalnie na ten dzień przygotowali dla uczestników promocje, akcje rabatowe i piękne niespodzianki. Będą konkursy, pokazy, porady stylistów i mnóstwo warsztatów, m.in. dietetycznych, makijażowych, psyche.

#LOVEMYLIFE to impreza skierowana do wszystkich kobiet:
– mających marzenia, chcących czerpać z życia garściami
– akceptujących i kochających siebie
– odważnych, ciekawych świata, żądnych wiedzy, śledzących trendy
– dla kobiet wolnych, świadomych
– dla kobiet samych definiujących kobiecość
– mających potrzeby zmiany i rozwoju

Uczestnictwo w imprezie potwierdziły znane osoby, które będą się z Wami dzieliły wiedzą, pomysłami i doświadczeniem. Swoją obecnością zaszczycą nas:

– Konrad Gaca – twórca przełomowego programu Mądrego Odchudzania GACA SYSTEM, ekspert ds. leczenia otyłości, specjalista żywieniowy CNS, trener klasy Master amerykańskiej Federacji PROPTA, prezes Stowarzyszenia Zapobiegania Otyłości „Fatkillers”, założyciel Fundacji Konrada Gacy „dlaczego?”, autor bestsellerowych książek: „Moje Odchudzanie”, „Kuchnia Fit”, „Kuchnia Fit 2” i „Obudź w sobie wojownika. Siła motywacji”. Wykład motywacyjny pod hasłem „Motywacja kluczem do sukcesu”. Rozmowa o tym, jak osiągnąć sukces i zaplanować drogę do osiągnięcia każdego celu. Jak sam mówi: „Nie ma słabych ludzi, jest tylko źle zaplanowane działanie”. Konrad Gaca zaprezentuje spektakularne przemiany ludzi, którzy zastosowali jego metodę i schudli od 15 do 170 (!) kg, ale przede wszystkim uwierzyli w siebie i całkowicie zmienili swoje życie. Wykłady Konrada Gacy organizowane w całej Polsce gromadzą setki słuchaczy i cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

– Kamila Szczawińska – psycholog i psychodietetyk, topmodelka od 15 lat, mama Kalinki i Julka. Miłośniczka zdrowego odżywiania się i sportowego stylu życia. W dzieleniu się jedzeniem widzi siłę i motywację do dalszych działań i poszukiwania tego, co najlepsze i najzdrowsze. Autorka książki „Kuchnia dla całej rodziny”. Nieustannie pracująca nad sobą i swoimi słabościami pomimo, iż pracowała dla najlepszych domów mody na świecie. Kamila zaprosi Was na jedyne w swoim rodzaju, warsztaty dla Mam i Córek: „Mamo chcę być piękna i chcę być modelką” czyli jak rozmawiać z córką.

Anna Gołębicka– zajmuje się marketingiem i komunikacją. Kierowała marketingiem m.im. kanałów grupy Canal+, CenterNet (operator infrastrukturalny), Paged. Autorka wielu strategii komunikacji dla takich marek jak Gatta, Agata Meble, Ochnik, Koncern Naftowy Lotos, Gerber, Paese czy Polskie Radio, a także publikacji i wykładów na temat marketingu. Autorka Książki „Nie pokazuj szefowi. Jak przetrwać w korporacji i nie zwariować”. Współpracuje jako ekspert z Centrum Adama Smitha. Doradza zarządom firm. Anna Gołębicka poprowadzi dla Was wykład: „Jak nie oszaleć w robocie i być dobrą marką.” O tym, jak zrozumieć, że w każdej organizacji są podobne schematy, podobne role, ale inni aktorzy, a my jesteśmy po prostu częścią tego przedstawienia i tylko od nas zależy, czy będziemy zadowoleni ze swojej roli. Jak nie wkręcać się w korporacyjne afery, jak rozpoznawać fałszywych przyjaciół i jak być dobrą marką i po prostu dobrym sobą. Oraz na koniec, że kobiecość i słabości mogą być siłą.

Dorota Wicik – Coach (ACC/ICF), trener, konsultant, Certyfikowany trener FRIS – Style myślenia, członek International Coach Federation w USA, ponad 15 lat w biznesie. Z pasji i wiary w potencjał ludzi założyła reVision Coaching & Consulting, by promować przedsiębiorczość wśród kobiet i mężczyzn oraz wspierać polskich przedsiębiorców w budowaniu ich efektywnych biznesów w oparciu o sprawdzone, światowe rozwiązania coachingowe. W coachingu biznesowym koncentruje się na wsparciu klienta w „skonfigurowaniu jego wewnętrznej nawigacji”, by skuteczniej osiągał swoje cele biznesowe. W life coachingu skupia się na prywatnych wyzwaniach klienta, takich jak życie w zgodzie ze sobą – skorzystanie z pełni własnego potencjału, odnalezienie sensu i motywacji do życia, budowanie głębokich więzi z bliskimi, zarządzanie sobą w emocjach. Od 2015 roku prowadzi cykliczne, autorskie szkolenia ” Coachingowe Inspiracje dla Biznesu”. Mama dwóch synów, żona, pasjonatka fizyki kwantowej i jej zastosowania w rozwoju osobistym. Podczas warsztatów czeka na Was wykład Doroty pt: „Jakie jest Twoje DNA w życiu i biznesie? Odkryj je dzięki FRIS® – Style Myślenia i Style Działania.”

Agnieszka Kałuża– z wykształcenia jest pedagogiem. Ukończyła też Podyplomowe Studia Menedżerskie dla twórców, artystów i animatorów kultury na UW oraz z wyróżnieniem Kurs Projektowania i Wystroju Wnętrz. Urządzanie wnętrz zawsze było jej wielką pasją, podobnie jak śpiewanie. Prowadzi bloga www.agapomaga.com . Od poniedziałku do piątku o godz.11:40 można ją usłyszeć w Radio Kolor 103 FM, gdzie jako Aga Pomaga podpowiada, jak urządzić pięknie mieszkanie, jak je kreatywnie zagospodarować, wykorzystując przy tym dobrze i ekonomicznie środki, które mamy na ten cel przeznaczone lub jak usunąć plamę po winie, czy jak tanio wyjechać na wakacje. Mówi też, jak dbać o siebie i o swoje samopoczucie. Bywa też w Pytaniu na Śniadanie, TVP2, gdzie również udziela wskazówek i ciekawych porad.

Małgorzata Smelcerz – mówią o niej makijażystka Gwiazd. Freelancerka, z wykształcenia psycholog – natomiast od wielu lat zajmuje się makijażem. Na co dzień pracuje przy sesjach zdjęciowych oraz pokazach mody. Prowadzi szkolenia z makijażu. Współpracuje m.in z Katarzyną Sokołowską, Sergiuszem Osmańskim, Pauliną Krupińską czy Zuzą Bijoch. Małgorzata zaprasza Was na niezwykle pouczające, warsztaty z idealnego makijażu m.in do zdjęć selfie!

– Ilona i Ola „Mamy Ruszamy” www.mamyruszamy.pl poprowadzą panel:
1. Mamy ruszamy- projekt dla aktywnych mam,
2. Kalorie to nie wszystko,
3. Jak pogodzić trening z życiem zawodowym, rodzinnym i innymi obowiązkami.

I wiele innych kobiet, dzięki którym wzbogacisz swoją wiedzę praktyczną i spędzisz mile czas! Zapraszamy!

- A word from our sposor -

KoBBieciarnia zaprasza na warsztaty #LOVE MY LIFE!