ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

PODBESKIDZKIE CENTRUM PRAWA RODZINNEGO KOBBIECIARNIAJako patron medialny wydarzenia, serdecznie zapraszamy wszystkie mieszkanki obszaru Podbeskidzia i okolic, na cykliczne, kobiece spotkanie organizowane przez Podbeskidzkie Centrum Prawa Rodzinnego:

„DROGA PRZEZ ROZWÓD”

Podczas najbliższego spotkania, które odbędzie się już 7 maja 2016r. (w sobotę) od godziny 10:00 do godziny 12:00 w Czechowicach-Dziedzicach, przy ul. Baduszkowej 2, czynni zawodowo prawnicy Podbeskidzkiego Centrum Prawa Rodzinnego, udzielą uczestniczkom spotkania odpowiedzi na wszelkie nurtujące je pytania prawne z zakresu tematyki:

  • sądowego rozwiązania związku małżeńskiego;
  • kwestii związanych z powierzaniem i wykonywaniem władzy rodzicielskiej nad małoletnimi dziećmi rozwodzących się małżonków;
  • kwestii orzekania o świadczeniach alimentacyjnych przy rozwodzie;
  • kwestii kontaktów obojga rodziców z małoletnim dzieckiem stron;
  • przewidywanych kosztów rozwodu;
  • podziału majątku dorobkowego po rozwodzie i wzajemnych rozliczeń majątkowych małżonków.

Porad udzielać będą:

Dagmara Jagodzińska

Dagmara Jagodzińska

Aplikantka adwokacka III roku szkolenia aplikanckiego 2014-2016, wpisana na listę aplikantów adwokackich Okręgowej Rady Adwokackiej w Bielsku-Białej. Od pięciu lat – prawnik w Kancelarii Adwokackiej Adwokat Izabeli Grzybek w Czechowicach-Dziedzicach. W okresie ostatnich siedmiu lat współpracująca także z innymi kancelariami adwokackimi oraz radcowskimi na terenie miasta Bielska- Białej. Założycielka oraz reprezentantka prawna bielskiego oraz czechowickiego Oddziału Fundacji – Bezpłatne Porady Prawne Bielsko-Biała oraz Bezpłatne Porady Prawne Czechowice-Dziedzice, świadczących regularne usługi z zakresu poradnictwa prawnego na rzecz osób najbardziej potrzebujących. Autorka bloga prawnego: Im In Law. Prawnik Podbeskidzkiego Centrum Prawa Rodzinnego.

Kinga Michalczyk - KoBBieciarniaKinga Michalczyk

Aplikantka adwokacka II roku szkolenia aplikanckiego 2015-2017 wpisana na listę aplikantów adwokackich Okręgowej Rady Adwokackiej w Bielsku-Białej. Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Od kilku lat – prawnik w Kancelarii Adwokackiej Adwokat Izabeli Grzybek w Czechowicach-Dziedzicach. W ostatnich latach wykonująca także czynności zawodowe w strukturach organów administracji publicznej w tym Powiatowego Urzędu Pracy Bielsku – Białej oraz Wojewódzkiego Urzędu Pracy Filii w Bielsku – Białej. Autorka bloga prawnego: Im In Law. Prawnik Podbeskidzkiego Centrum Prawa Rodzinnego.

Wiele z Pań odwiedzających Bezpłatne porady prawne organizowane w Czechowicach-Dziedzicach oraz Bielsku-Białej przy współpracy z sosnowiecką Fundacją RESTYTUCJA, przychodzi do nas z licznymi wątpliwościami oraz strachem towarzyszącym podjęciu decyzji o rozwodzie. Sam rozwód, to wyjątkowo traumatyczne przeżycie dla kobiety. Poza osobistymi, czysto emocjonalnymi rozterkami, obawy kobiet przed uregulowaniem swojej często niezadowalającej sytuacji rodzinnej, podsyca dodatkowo nieświadomość konsekwencji  prawnych planowanych przez nie działań. Naszym zadaniem nie jest więc przekonywanie nikogo do podjęcia decyzji o rozwodzie. Wręcz przeciwnie – chcemy, aby kobiety, które noszą się z zamiarem jego przeprowadzenia, miały świadomość drogi prawnej, która je czeka i aby przeprowadziły, ten bez wątpienia trudny dla nich proces  – świadomie i racjonalnie. – komentuje spotkanie prawniczka Podbeskidzkiego Centrum Rozwodowego aplikant adwokacki Dagmara Jagodzińska.

ZAPRASZAMY JUŻ 7 MAJA 2016R.

O GODZINIE 10:00

UL. BADUSZKOWEJ 2, CZECHOWICE-DZIEDZICE

- A word from our sposor -

Kobiece spotkania z prawnikiem: „DROGA PRZEZ ROZWÓD”. Już 7 maja 2016r!