ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Klinika korona kobbieciarniaTo był inspirujący wieczór! Prawie 20 pań wzięło udział w spotkaniu zorganizowanym przez warszawską Klinikę Korona. Wszystko po to, by przeciwdziałać rakowi piersi!

Rak piersi należy do najczęściej występujących nowotworów w Polsce. Wokół tej choroby krąży mnóstwo mitów i nieprawdziwych informacji. Poza tym, wiele pań przyznaje, że nie bada swych piersi regularnie, lub, co gorsza, jeszcze nigdy nie zgłosiły się na USG lub mammografię!

Klinika korona kobbieciarnia

Dlatego każda okazja jest dobra, by zasięgnąć bezcennych informacji dotyczących zdrowia czy życia każdej z nas! Wychodząc z tego założenia Klinika Korona, znany warszawski ośrodek diagnostyki i leczenia chorób piersi, zaprosiła prawie 20 pań na kameralne spotkanie dotyczące nowotworu piersi. Uczestniczki wydarzenia nie tylko wysłuchały niezwykle ciekawego wykładu doktora Marka Janisza, właściciela Kliniki Korona, lecz także mogły liczyć na indywidualne konsultacje, gdzie uzyskały wyczerpujących odpowiedzi na temat profilaktyki raka piersi i mitów dotyczących tej groźnej choroby. Frekwencja dopisała, a gościem specjalnym wydarzenia była aktorka Aleksandra Mikołajczyk!

Klinika korona kobbieciarnia

Cieszymy się, że nasza inicjatywa spotkała się z tak dużym zainteresowaniem i aż tyle kobiet chciało przyjść na spotkanie. To bardzo miłe zaskoczenie. Już planujemy kolejne wydarzenia z tego cyklu! Mamy nadzieję, że choćby w małym stopniu przyczynimy się do zwiększenia świadomości w tym temacie i zachęcimy kobiety do częstszych profilaktycznych badań piersi. Motywacją do podjęcia tego typu działań może być również zrobienie bliskiej osobie prezentu w postaci Bonów Upominkowych na takie badania, które ma w swej ofercie Klinika Korona. – mówi doktor Marek Janisz.

Warto zaznaczyć, że spotkanie odbyło się w przyjaznej, kameralnej atmosferze. Dobre humory wśród gości wywołała m. in. degustacja wybornego szampana od marki WILLAN CHAMPAGNES, przywiezionego prosto z Francji specjalnie na tę okazję

To jednak nie koniec atrakcji, jakie czekały na zgromadzone panie. Tego wieczoru odbyła się również prezentacja naturalnych kosmetyków firmy FELICEA, która wraz z Koroną i marką biżuteryjną D-ARTS ufundowała wspaniałe upominki dla wszystkich uczestniczek spotkania! Nic dziwnego zatem, że każda z biorących w wydarzeniu pań opuściła Klinikę Korona z uśmiechem na twarzy. Satysfakcja była tym większa, że wśród uczestniczek świadomość dotycząca dbania o własne zdrowie:

Klinika korona kobbieciarnia

To było bardzo inspirujące i potrzebne spotkanie, które przebiegło w niezwykle miłej atmosferze! Wydarzenie uświadomiło mi, jak ważne jest regularne badanie piersi i sprawdzanie swojego stanu zdrowia. Oby więcej takich ciekawych inicjatyw! – mówi jedna z uczestniczek, Iwona Krześniak.

Klinika korona kobbieciarnia

Organizatorzy spotkania zapewniają, że nie poprzestaną na jednorazowym wydarzeniu. To dobra wiadomość dla wszystkich dbających o swe zdrowie kobiet!

- A word from our sposor -

Kobiety Kontra Rak Piersi! – relacja ze spotkania z Kliniką Korona