ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Klinika korona kobbieciarnia

Jak wygrać walkę z rakiem piersi? Przekonamy się o tym na spotkaniu organizowanym przez Klinikę Korona!

Z rakiem piersi można walczyć tylko dzięki regularnie  wykonywanym badaniom takim jak np. USG. Niby każda kobieta o tym wie, ale w praktyce często zapominamy o badaniach kontrolnych… Warto więc jak najwięcej wiedzieć o tej podstępnej chorobie, która z roku na rok zbiera coraz większe żniwo. Dlatego warszawska Klinika Korona, wyspecjalizowana w diagnostyce i leczeniu chorób piersi regularnie organizuje spotkania z cyklu  „Kobiety kontra rak”. Przyjazna atmosfera, możliwość bezpłatnych konsultacji z wybitnym specjalistą, wspaniały poczęstunek i ekskluzywne prezenty- to tylko niektóre atrakcje, jakie zawsze czekają na uczestniczki spotkań. Nic dziwnego zatem, że za każdym razem, gdy organizowana jest akcja „Kobiety kontra rak”, frekwencja dopisuje!

Kolejne spotkanie odbędzie się 17 maja o 19.30 w siedzibie Kliniki (ul. Grójecka 194, Budynek TRITON Park, lokal 111, VII piętro, wejście główne- A3). Tym razem doktor Marek Janisz opowie swoim gościom nie tylko o tym, jak przeciwdziałać rakowi piersi, lecz także poruszy kwestię znamion skórnych oraz doradzi paniom, jak profesjonalnie pielęgnować swoją urodę i zadbać o siebie na wiosnę. Z Kliniką Korona, która oferuje zabiegi medycyny estetycznej na najwyższym poziomie okaże się to dziecinnie proste!

Klinika korona kobbieciarniaSpotkanie „Kobiety kontra rak” uświetni również brafitterka z prestiżowej firmy Change Lingerie, która  przybliży uczestniczkom ideę brafitingu, będzie doradzać paniom, jak dobrać odpowiedni biustonosz i podkreślać, jak ważna jest to kwestia dla zdrowych piersi.

Podczas wieczoru swoje wyroby zaprezentuje także marka biżuteryjna FUERZA. Uczestniczki spotkania będą mogły nabyć produkty z atrakcyjnym rabatem, a także wygrać 2 zestawy podczas loterii wizytówkowej.

Klinika korona kobbieciarniaNa uczestniczki wydarzenia czekają również wspaniałe niespodzianki- degustacja luksusowego wina oraz konkursy z nagrodami!

Nikogo zatem nie trzeba przekonywać, że warto zarezerwować ten wieczór dla siebie i zatroszczyć się o swoje zdrowie i piękno razem z Kliniką Korona!

Zapisy: redakcja@ikmag.pl

Wstęp bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

- A word from our sposor -