ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

konkurs renault captur2 kobbieciarnia rajd ladys tour

O Rajdzie Ladys Tour słyszałyście już chyba wszystkie. Ta prestiżowa, damska impreza kipiąca prawdziwym, kobiecym powerem, podczas zeszłorocznej edycji pociągnęła za sobą tłumy. W tym roku – kobiety z Bielska-Białej i okolic, szykują dla Was podobne, absolutnie pozytywne zamieszanie!

W związku z patronatem medialnym, który KoBBieciarnia.pl ma przyjemność kontynuować od ponad roku nad tym niepowtarzalnym wydarzeniem – przygotowaliśmy dla Was szczególną niespodziankę! Do wygrania VOUCHER NA UDZIAŁ W RAJDZIE – SAMOCHODEM RENAULT CAPTUR, sprezentowany przez jednego z głównych sponsorów wydarzenia – Salon samochodowy Renault Wektor z Bielska-Białej!

Co zrobić, aby otrzymać VOUCHER?

TO BANALNIE PROSTE!

WYSTARCZY, ŻE NAPISZESZ DO NAS MAILA NA ADRES: redakcja@kobbieciarnia.pl

w treści wpisując dane swoje oraz członkiń swojego zespołu rajdowego.

Spośród nadesłanych maili rozlosujemy finałowy voucher!

pasek

CO TO JEST LADY’S TOUR?

Rajd kierowany jest do kobiet lubiących wyzwania i chcących sprawdzić się w rajdowych warunkach. Ma on charakter rajdu turystycznego z elementami rywalizacji sportowej. Kreatywna zabawa, konkurencje, promowanie aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu. Popularyzacja zasad bezpiecznej jazdy samochodem, nauka radzenia sobie z autem, integracja i aktywizacja środowiska kobiet. To wszystko podczas Lady’s Tour!

Plakat Lady's toru kobbieciarnia

Rajd Ladys tour jest imprezą otwartą, przeznaczoną dla kobiet powyżej 18 roku życia o charakterze amatorskiego rajdu samochodowego. Załogę, biorącą udział w rajdzie tworzą kierowca oraz pilot. Warunkiem w tym przypadku jest, aby były to kobiety.

Istnieje również możliwość wzięcia pasażerek­ (maksymalnie 4 osoby w samochodzie wraz z kierowcą i pilotem). Na wyznaczonej trasie panie będą brać udział w przeróżnych konkurencjach i aktywnościach. Będą musiały wykazać się wiedzą motoryzacyjną oraz umiejętnościami technicznymi. Znajdą się też zadania typowo kobiece oraz sportowe. Na trasie zorganizowane będą próby sprawnościowe. Trasa imprezy zostanie opisana w Roadbooku (profesjonalnej rajdowej książce drogowej ).

Lady’s Tour kierowana jest do kobiet lubiących wyzwania i chcących sprawdzić się w rajdowych warunkach. Ma charakter rajdu turystycznego z elementami rywalizacji sportowej. Z pewnością jest to atrakcyjna propozycja dla kobiet zarówno zaprawionych w wyprawowych bojach jak i zupełnych nowicjuszek. Oprócz typowo motoryzacyjnego wymiaru imprezy, zależy nam, aby każda z uczestniczek miała możliwość poznania piękna najbliższej okolicy. Ponadto celem Rajdu jest popularyzacja zasad bezpiecznej jazdy samochodem, nauka radzenia sobie z autem, dobra, kreatywna zabawa, promowanie aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu, integracja i aktywizacja środowiska kobiet.

Załogi startują w rajdzie korzystając z własnych pojazdów, oznakowanych dostarczonymi przez organizatora numerami startowymi oraz logotypami partnerów wspierających przedsięwzięcie. W wybranych konkurencjach uczestniczki skorzystają z pojazdów podstawionych przez organizatora np. test Stewarta, jazda w alko­goglach Rajd zakończy się podaniem wyników i wręczeniem nagród w miejscu podanym na fanpage https://www.facebook.com/ladystour/?fref=ts

Wieczorem odbędzie się bankiet dla uczestniczek oraz zaproszonych gości.

Plakat Lady's toru kobbieciarniaPrzypominamy, że zgłoszeń należy dokonywać na formularzu dostępnym na stronie:
http://ladystour.com.pl/zgloszenia/
Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem rajdu!

Szczegóły i informacje: info@ladystour.com.pl

Zapraszamy na naszego fanpage : www.facebook.com/ladystour

- A word from our sposor -

WYGRAJ KOBIECĄ PRZEJAŻDŻKĘ RENAULT CAPTURE! II edycja LADY’S TOUR Bielsko-Biała