ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zmysły w życiu każdego człowieka odgrywają  bardzo ważną rolę. To zabawne, że w zgiełku codzienności, przypomniałam sobie o tej prostej prawdzie, dopiero na konferencji. Nic dziwnego, organizatorzy zadbali o naszą łączność z duchem i ciałem.

Na początek odbyłyśmy naukę tańca i świadomości ciała, pod okiem bardzo pozytywnej nauczycielki. Następnie uraczone zostałyśmy wiedzą z zakresu olejków eterycznych z łatwością przekazywaną przez przemiłą Jolę Christol. Nasz zmysł słuchu został dopieszczony przez recital Anny Sokołek. Było lirycznie i romantycznie, wesoło i zabawnie. Dobrze się słuchało i przyjemnie oglądało.

To, co poruszyło mnie jednak najbardziej, to ćwiczenia oraz krótki wykład Alicji Malinowskiej – trenerki sztuki mówienia. Ćwiczyliśmy oddech, i znaczenie dobrego oddychania w naszym życiu. Zachęcam Was gorąco do kontaktu z Alicją, jeśli życie Was „zatyka”. Ta kobieta pomoże Wam złapać oddech.

eśli chcecie poczuć choć odrobinę atmosfery, która zapanowała między nami podczas eko-konferencji, konieczne obejrzyjcie mini-relację z eventu. Jeśli zaś chcecie odczuć to na własnej skórze, już dziś serdecznie zapraszam Was na kolejne energetyczne edycje!

 

 

- A word from our sposor -