ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

konkurs - kobbiety blogują1

W ostatnim kwartale niezwykle owocnego dla nas roku 2015, startujemy z I. edycją konkursu KoBBiety blogują, której oficjalne zakończenie zaplanowane jest na 13 grudnia 2015r!

Założyłaś bloga o tematyce kobiecej, ale nie wiesz jak dopełnić jego promocji? Chcesz podzielić się swoimi autorskimi treściami z szerszym gronem kobiet? Poszukujesz pomocy i wsparcia przy zwiększeniu tempa swej blogerskiej działalności?

Dziś, dzięki swojemu blogowi możesz zyskać niepowtarzalną szansę dołączenia do grona Redaktorek KoBBieciarnia.pl!

Magazyn KoBBieciarnia po zaledwie 5 miesiącach funkcjonowania na rynku może pochwalić się licznym gronem, powracających na portal użytkowniczek, nikłym wskaźnikiem odrzuceń, ponad 38 tysiącami odsłon oraz około 11 tysięcznym – średnim zasięgiem postów. Magazyn w wersji papierowej udostępniany jest w prestiżowych miejscach poświęconych kobiecej rozrywce, relaksowi, pielęgnacji kobiecego zdrowia i urody, w tym butikach polskich projektantek, salonach SPA, siłowniach, klinikach medycyny estetycznej itp. Jak wynika z dotychczasowych obserwacji oraz danych pochodzących ze statystyk portalu, magazyn cieszy się największym zainteresowaniem pośród kobiet powyżej 30 roku życia – aktywnych zawodowo, mieszkanek dużych miast Polski.

Jeśli uważasz, że Twój blog konweniuje z tematyką naszego portalu, zgłoś się do konkursu KoBBieciarni – KoBBiety Blogują! Napisz do nas na adres: redakcja@kobbieciarnia.pl i w kilku zdaniach przedstaw nam Twojego bloga. Załącz swoje zdjęcie i 3-5 zdaniowy opis swojej osoby.

Z radością rozważymy każde zgłoszenie, zaś autorkom najciekawszych blogów zaproponujemy stałą współpracę przy współtworzeniu magazynu KoBBieciarnia. Nagrodę stanowił będzie także wywiad przeprowadzony z blogerką w najnowszym wydaniu ogólnopolskiego kwartalnika KoBBieciarnia w wersji drukowanej.

Życzymy powodzenia i zachęcamy gorąco do udziału w zabawie!;)

- A word from our sposor -

Konkurs KoBBieciarni – KoBBiety Blogują!