ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Marzysz o karierze modelki? Czujesz, że Twoja twarz mogłaby widnieć na plakatach ozdabiających ściany i alejki galerii handlowych? Nie czekaj, aż marzenie spełni się samo, a zamiast tego – zawalcz o szansę na diametralną zmianę swojego życia.

Zgłoś się na Casting kolejnej edycji znanego konkursu modelingowego – The Look of The Year. To konkurs o zasięgu globalnym, którego celem przewodnim pozostaje wyselekcjonowanie i wypromowanie nowych twarzy w świecie modelingu. Organizatorem lokalnej edycji jest Agencja Mody Edyty Dwornik – Prestige z Bielska Białej.

Znamienitą korzyść z udziału w tegorocznej edycji castingu stanowi możliwość wzięcia udziału w profesjonalnym, bezpłatnym kursie chodzenia wybiegowego, jak również w przygotowaniach świeżo upieczonych modelek i modeli do udziału w profesjonalnych pokazach modowych, konkursach modowych oraz sesjach zdjęciowych.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w The Look Of The Year Bielsko Biała 2018 prosimy o przybycie 28 kwietnia na godzinę 11:00 do Restauracja Maximus.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: 537 720 975

- A word from our sposor -

Konkurs THE LOOK OF THE YEAR Bielsko-Biała 2018 – wybieramy twarz roku!