ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

krata kobbieciarniaKobiety… Z każdego niemal elementu naszej garderoby, potrafimy zrobić hit sezonu. Swoje inspiracje czerpiemy z różnych kultur, natury, czasem przypadkowo napotkanych przedmiotów czy naprędce zestawionych garderobianych elementów, ale najchętniej i z jakże wielkim zapałem – w celu znalezienia nowinki modowej, nurkujemy do męskich szaf.kratka kobbieciarniaI tym razem, sezon wiosenny spowoduje, że dotychczas męska, robocza krata ujrzy światło dzienne w damskim wydaniu. Trend ten, już nieraz pojawiał się na ulicach wielkich miast, jednakże zazwyczaj w wersji casualowej, sportowej i niezobowiązującej. Przyznajemy, że połączenie kraciastej koszuli ze spodniami jest niezwykle wdzięczne i urokliwe, a przy tym niebywale wygodne. To prosty sposób, jak w mgnieniu oka, małym kosztem, osiągnąć stylowy outfit. Geniusz tkwi w prostocie.

Nikomu, wówczas nie przyszło do głowy, aby ten – nie najbardziej kobiecy format połączyć z ultra kobiecą spódnicą… Skórzaną, koronkową, ołówkową, mini czy retro! Jak się okazuje, krata sprawdza się doskonale w każdym wydaniu.

modna kratka kobbieciarniaNiewątpliwe, wiele z nas będzie nadal podążać utartą ścieżką kraciastych przyzwyczajeń. Jednakże, patrząc na zamieszczone zestawy, trudno zaprzeczyć, że nie emanuje z nich swoboda, niezaprzeczalny urok, elegancja – jednym słowem STYL. W dobrym wydaniu.

Jeżeli zatem, w waszych szafach, wiszą, dotychczas omijane i ignorowane kraciaste koszule, to właśnie najwyższa pora, aby przetestować ich skrywany dotąd potencjał!moda w kratkę kobbieciarniaA na koniec, zachwycająca propozycja dla zakochanych w kraciastych motywach:

suknia i krata kobbieciarnia

 

- A word from our sposor -