ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

wesele pawie pióra kobbieciarniaNajwięcej inspiracji czerpiemy z natury. Dlaczego by zatem, w poszukiwaniu motywu przewodniego dla swojego wesela, nie skorzystać z zestawień, które przygotowała sama przyroda. Wśród pastelowej, naturalnej oprawy wesela, z całą pewnością nietuzinkowym pomysłem będzie skomponowanie uroczystości i przyjęcia, których kluczem kolorystycznym będzie pawie pióro.

peacock-wedding-tones

Pawie pióro daje nam dużą swobodę i pole do popisu, bowiem możemy skupić się na pojedynczym kolorze, uzupełniając go jedynie różnobarwnymi detalami lub wykorzystać całą bogatą paletę barw ukrytą w pawim piórze.

Najbardziej spektakularnym elementem uroczystości weselnej jest tort. Mimo, iż z samego założenia, jego żywot jest krótki, to jednak w stylizacji nawiązującej do pawiego pióra, niewątpliwie utkwi w pamięci każdego uczestnika wesela.

torty pawie piórka

tort pawie pióro

Wystrój sali, od delikatnych detali po kolorystyczny przepych i bogactwo.

sala weselna pawie pióra kobbieciarnia

paw pióra kobbieciarniaPanny Młode decydujące się na motyw pawich piór, mogą go idealnie wkomponować w swoją ślubną stylizację:pawie pióra włosypawie pióradodatki pawie pióraJeden z ważniejszych atrybutów Panny Młodej? Oczywiście bukiet!kwiaty i pawie pióraKolorystyka inspirowana pawim piórem daje nieskończone możliwości również dla gości weselnych, a w szczególności dla druhen, które zgodnie z życzeniem Panny Młodej mogą dopasować swoje stylizacje do tego wdzięcznego motywu przewodniego, jednocześnie dobierając kolor sukni według własnego upodobania.druhny kolorowe kobbieciarniaNie można zapominać także o detalach, w końcu to one stawiają kropkę nad „i”.

wystrój sali weselnej kobbieciarnia

akcesoria pawie pióra kobbieciarniaZainspirowane?;)

Redakcja KoBBieciarnia.pl

- A word from our sposor -

Królewskie pawie pióra – wesele w szlachetnych kolorach