ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

ćwiczenia z piłką kobbieciarniaLato zagościło u nas na dobre! Szczęściary, które urlop mają jeszcze przed sobą, czas wakacyjnych przygotowań, spędzają właśnie na uzupełnianiu walizek o nowe kostiumy kąpielowe, japonki i seksowne, plażowe wdzianka. Aby zaprezentować się w nich jednak wystarczająco atrakcyjnie, warto skorzystać z ostatniego dzwonka na podreparowanie stanu swojej sylwetki. Szybki i zadowalający efekt, możecie uzyskać dzięki regularnemu stosowaniu, krótkich FIT-TIPÓW KoBBieciarni, opracowanym przez Wiktorię Zarzycką, autorkę bloga: Być fit!

Do proponowanych w dniu dzisiejszym ćwiczeń, wystarczy użyć dużej dmuchanej piłki.

1. WYKOPY NÓG W OPARCIU O PIŁKĘ
W pozycji leżenia bokiem na piłce, jedną nogą oprzyj się o podłoże, drugą – unieś do wysokości biodra, wykopuj do przodu i do tyłu. Nie poruszaj tułowiem i nie wyginaj kręgosłupa przy wykopie do tyłu. Powtórz czynność 16 razy na każdą nogę.

ćwiczenia z piłką kobbieciarnia2. MOSTEK W OPARCIU O PIŁKĘ Z UNOSZENIEM NÓG

Wykonaj pozycję mostku. Ramionami oprzyj się o piłkę, pozostawiając je szeroko rozstawionymi. Niech delikatnie podpierają i stabilizują Twoje ciało. Unieś jedną nogę tak by znalazła się w pozycji prostopadłej do tułowia, opuść ją do wysokości biodra. Powtórz czynność po 12 – 16 razy na każdą nogę.

3. UNOSZENIE BIODER W LEŻENIU NA PLECACH I OPARCIU ZGIĘTYCH NÓG NA PIŁCE
Leżąc na plecach, oprzyj pięty o piłkę, zegnij nogi w kolanach i unieś biodra. Ramiona spoczywają na podłożu. Wyprostuj jedną nogę i wytrzymaj parę chwil, po czym zmień nogę. Odstaw pięty na piłkę i opuść biodra. Powtórz 6 – 8 razy.

ćwiczenia z piłką kobbieciarnia

Pozdrawiam,

Wiktoria Zarzycka

autorka bloga: Być fit

być fit zarzycka

- A word from our sposor -

Krótkie FIT-TIPY KoBBieciarni: Trening z piłką