ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

https://youtu.be/exbFRFBpwo8

Choć upalne temperatury i chwile błogiego, letniego szaleństwa, na kilka najbliższych miesięcy odeszły w zapomnienie, w jesiennym paśmie KoBBieciarni, na przekór ponurej aurze, fundujemy Wam wakacje! „Wakacje z Wisłocką” to cykl wyjątkowych publikacji przygotowanych z wakacyjnym luzem i lekkością, poruszający ważne tematy w absolutnie niebanalny sposób.

wakacje-z-wislockaTo niepowtarzalna możliwość zaczerpnięcia z siły i bogactwa kilkunastoletniego doświadczenia nabytego w zakresie terapii par oraz rodzin, wzbogacona o świeże podejście do tematu i silny powiew pozytywnej energii, co sprawia, że mowa tu raczej o inspiracji i rozwoju, zamiast typowego terapeutyzowania.

– Odkrywanie spostrzeżeń Pani Wisłockiej było niezwykle cennym doświadczeniem. Co i rusz, zaskakiwała mnie poprzez to, iż potrafiła otworzyć mój umysł przy braku jednoczesnego poczucia zawstydzenia tematem. Dokładnie taki klimat starałyśmy się oddać w naszych regularnych rozmowach, dbając o to, aby dotyczyły kwestii Wam najbliższych, jak choćby podejmowania tematów związanych z miłością, gorączką namiętności, bliskością, zdradą, macierzyństwem, a czasem i faktem bycia tzw. „matką jemiołą”. Aby trafiały do Was bez banałów, a i bez ciężaru. Aby nie zawstydzały. W końcu wszystko o czym rozmawiałyśmy w tym cyklu, jest po prostu ludzkie. – wspomina prace przy tworzeniu cyklu Karolina Obremska.

spotkanie-z-wislocka-basicW dzisiejszym odcinku, pt: „Marzenia o seksie”

  1. Ujawniamy wszechobecny paradoks: Dzieci są skutkiem i wynikiem uprawiania seksu, a jednocześnie spychają erotykę swoich rodziców w najciemniejszy kąt mieszkania i zapychają ją stertą dziecięcych zabawek.
  2. Szukamy odpowiedzi na to: jak z powrotem odparować naszą namiętność z pieluch? Jak sobie poradzić z chaosem, który „mali ludzie od mokrej roboty” wywołują w naszym życiu? Dlaczego tak wiele osób wybiera mycie podłogi albo szczepienie psa zamiast seksu z partnerem/partnerką?
  3. Obalimy mit spontaniczności! Czy po 10 latach spontaniczny seks jest możliwy?
  4. Czy rola Matki–Polki, która stale coś od siebie daje, warta jest porzucenia w łóżku? Czy w sypialni możemy też brać?

Zapraszam do oglądania!

Pozdrawiam,

Karolina Obremska
Współzałożycielka portalu wiedzy psychologicznej MOTIVITA

- A word from our sposor -

Marzenia o seksie. Czy po 10 latach spontaniczny seks jest możliwy?