ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

 

Metaliczny połysk - hit nadchodzącego sezonu! - KoBBieciarnia

Jakiś czas temu pojawił się w modzie nowy trend – metaliczny połysk. Jest to fantastyczna informacja dla osób, które lubią wyrażać siebie poprzez niebanalny strój i dodatki. Moda na połysk to wielki ukłon w stronę lat 70. tzw. ery disco. Królowały wtedy brokaty, cekiny, mieniące się żorżety oraz tkaniny przypominające swą fakturą folię aluminiową. Dziś jesteśmy świadkami wielkiego powrotu tego hitu. Mamy więc okazję poeksperymentować w tym jakże sprzyjającym przedświątecznym okresie. Dodajmy sobie blasku w te święta!

Jak się odnaleźć w tej istnej „gorączce złota”?

Metaliczny połysk - hit nadchodzącego sezonu - KoBBieciarnia

Osoby, lubiące śmiałe i niebanalne połączenia, mogą poszaleć i stworzyć metaliczny total look. Mamy tu ogromny wybór i niezwykłą dowolność w tworzeniu ciekawych połączeń. Spośród kolorów: od żółtego, złota, przez miedź, na futurystycznych srebrach kończąc, możemy wybrać coś, co idealnie podkreśli nasz styl i wydobędzie niepowtarzalny urok!

Metaliczny połysk - hit nadchodzącego sezonu! - KoBBieciarniaOsoby bardziej powściągliwe, które nie chcą się mocno wyróżniać, zachęcam do metalicznych dodatków. Możemy podkręcić stylizację błyszczącymi szpilkami, złotą lub srebrną biżuterią, lub oryginalną, połyskującą torebką. Wszystko zależy od naszej fantazji i umiejętności „bawienia się” modą.

Nie zabraknie też blasku w najnowszej, specjalnej kolekcji świątecznej w Bonanza Style. Premiera nastąpi końcem listopada i idealnie wpisze się w okres przedświąteczny. Będzie wiele propozycji, które przekonają nawet najbardziej zachowawcze miłośniczki mody. Znajdziesz m.in. metaliczne, złote bluzki, połyskujące spódnice, ciekawe połączenia tkanin i… świąteczno – noworoczny klimat! Kolorystyka bazuje na czerni, bieli i czerwieni. Wszystko to podkręcone jest blaskiem, abyś mogła w te święta poczuć się wyjątkowo!

Przenieśmy się na chwilę w szalone lata 70. i poczujmy magię szlachetnych kolorów!

Pozdrawiam,

Monika Sałapat – właściciel Bonanza Style

- A word from our sposor -

Metaliczny połysk – hit nadchodzącego sezonu!