ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Czerwony dywan, pełne szykownego blichtru kryształowe żyrandole; powłóczyste, wieczorowe suknie, błyski fleszy aparatów i fenomenalna muzyka na żywo… Dokładnie tak, w skrócie opisać można atmosferę, jaka towarzyszyła piątkowej gali finałowej Metamorfozy Nowe Życie Mamy, zorganizowanej w bielskiej Restauracji Wirtuozeria dla oficjalnego podsumowania sześciomiesięcznego procesu przemiany finalistki Akcji – Kasi Wojcieszczak.

Ta niezwykła, rodowita mieszkanka Szczyrku, na etapie castingu do Akcji Metamorfoza Nowe Życie Mamy, zorganizowanej przez Halinę Gawlińską z Kliniki Medycyny Estetycznej FUTURE Clinic w Bielsku-Białej przy wsparciu sponsorów Akcji – zwyciężyła z kilkudziesięcioma konkurentkami mamami z Bielska-Białej i okolic. Wszystkie przybyły na casting z nadzieją na uzyskanie niepowtarzalnej możliwości zawalczenia o zmianę własnego wizerunku. Choć każda z nich zasługiwała na szansę, jurorzy zmuszeni byli wybrać tylko jedną. Jak sami przyznają po czasie, Kasia zauroczyła ich swoją otwartością.

Kiedy Kasia stanęła przed stołem jurorów, nie potrafiła ukryć emocji. Wspomnienia o przyczynach i skutkach, jej mocno nadszarpniętego poczucia własnej wartości, wywołały u Niej, szczere łzy zrezygnowania. Nie potrafiliśmy przejść obok nich obojętnie. Jej reakcja pozostawała prawdziwa i niepohamowana, a zdania które wypowiadała w naszą stronę, jedno po drugim świadczyły o potrzebie realnego wsparcia w walce o powrót do wizerunku młodej, pięknej, szczęśliwej i pewnej siebie kobiety, którą Kasia była jeszcze przed kilkoma laty. – komentowała tuż po castingu jedna z jurorek, Patrycja Wieja, zwyciężczyni Projekt LADY.

Wsparcie nadeszło. Ze zdwojoną siłą! W okresie ostatnich 6 miesięcy u Kasi przeprowadzono szereg zabiegów, które doprowadziły do zmiany wyglądu zewnętrznego i sposobu bycia finalistki Akcji. Dzięki ufundowanemu przez jednego ze sponsorów Metamorfozy, firmę Greg Fit z Bielska-Białej kompleksowemu zestawowi treningów personalnych, uzupełnionych odpowiednio zbilansowaną dietą dostarczaną Kasi regularnie, dzień po dniu, w formie popularnych ostatnio „pudełek” ufundowanych przez firmę PowerMeal – Kasia straciła na wadze aż 25 kilogramów!

Niezwykłej przemianie uległa także fryzura Kasi. Jej włosy poddane zostały dekoloryzacji i strzyżeniu; całości efektu tuż przed finałem Akcji, dopełniło estetyczne i kobiece przedłużenie naturalnych kosmyków młodej mamy. Dzięki staraniom stylistki – Darii Chorżelewskiej, na finale Metamorfozy, Kasia zaprezentowała bujną i spektakularną burzę słonecznych loków.

Za pewny, zdecydowany krok Kasi, podążającej po czerwonym dywanie na kilkucentymetrowych obcasach, odpowiada nie kto inny jak właścicielka profesjonalnej Agencji Mody Prestige – Edyta Dwornik, która udzieliła głównej bohaterce Akcji, kilku przydatnych lekcji sztuki prawidłowego poruszania się w czółenkach. Nad poczuciem wartości Kasi, pracowali najlepsi specjaliści.

Fotograf: Sylwia Kowalska, autorka: FotoInspiracje

Przydatnego treningu personalnego udzieliła młodej mamie Katarzyna Jaworska z firmy HR Sigma, zaś szkolenia z zasad savoir-vivre udzieliła Kasi zwyciężczyni I edycji programu TVN – Projekt Lady, rodowita Bielszczanka- Patrycja Wieja. O finałową stylizację Kasi zadbała właścicielka marki La Bellezza, która zafundowała naszej bohaterce prywatny kurs stylizacji.

Największe wrażenie zrobiło jednak na gościach piątkowej gali, całkowicie odmienione, rozświetlone i wyraźnie odmłodzone oblicze Kasi. Dzięki zaangażowaniu Haliny Gawlińskiej, właścicielki bielsko-bialskiej Kliniki Medycyny Estetycznej  FUTURE Clinic, jako głównego organizatora i pomysłodawczyni Akcji, młoda mama przebyła szereg profesjonalnych zabiegów medycyny estetycznej jak choćby modelowanie rysów twarzy, korektę linii żuchwy, zabieg plazmowej korekty opadających powiek oraz powiększanie ust kwasem hialuronowym. Całości efektu dopełnił makijaż permanentny ust oraz brwi finalistki, wykonany przez Paulinę Karpińską z Kliniki FUTURE Clinic. O iście hollywoodzki uśmiech Kasi zadbała klinika Dental City z Bielska-Białej.

Zachwytom nad spektakularnymi efektami przemiany Kasi, nie było końca. Najbardziej wzruszona, zdawała się jednak sama finalistka:

Poza sponsorami Akcji, chciałabym podziękować mojemu mężowi, który wykazał się w ostatnich miesiącach, nie lada cierpliwością. Zdradzę Wam coś, o czym do tej pory nie mówiłam. Przed udziałem w Metamorfozie nie nosiłam obrączki. Zwyczajnie nie mieściła mi się na palcu. Dziś, po raz pierwszy od dawna, znów mam ją na sobie. To prawdziwy symbol tego, jaka zmiana nastąpiła w naszym życiu.” – skomentowała ze sceny Katarzyna Wojcieszczak.

Zmiana zaszła nie tylko w moim wyglądzie, ale przede wszystkim w mojej głowie. Uświadomiliście mi, że to co robię też jest ważne i nie mogę umniejszać swojej roli. Jestem mamą” – dodała Kasia ze łzami w oczach.

Podobnie jak i jurorzy castingu, także publiczność doceniła szczerość i emocjonalność Kasi. Gromkie brawa dedykowane jej ciężkiej pracy nad sobą, nie milkły do późnych godzin wieczornych. Atmosferę podgrzewały dźwięki koncertu innej, niezwykle urodziwej mamy – piosenkarki Asteyi.

Dodatkowych wzruszeń, dostarczył gościom pełen pasji pokaz tańca tancerzy Szkoły Tańca Cubana oraz poruszające wykonanie utworu Natalii Niemen „Jestem mamą” w wersji uczennicy szkoły Agnieszki Osieckiej, Lindy Gut. O dalsze wrażenia estetyczne zadbała Agencja Mody Prestige która uraczyła gości piątkowego finału dwoma profesjonalnymi pokazami kolekcji marki Vena oraz kolekcji żakietów Skalny.

Fotograf: Sylwia Kowalska, autorka: FotoInspiracje

Niezwykłą niespodzianką okazał się także dla gości finałowej gali, pokaz przepięknych fotografii odmienionej Kasi, w wykonaniu fotograf Sylwii Kowalskiej, autorki strony: FotoInspirancje.

Dla tych z Was, które nie miały okazji śledzić piątkowego finału na żywo, poniżej prezentujemy odrobinę wrażeń z tego niezwykłego wieczoru. Same zaś, z utęsknieniem czekamy na kolejną edycję Akcji. Która chętna do przeżycia tej nietuzinkowej przygody?

Do zobaczenia!

Fotograf: Sylwia Kowalska, autorka: FotoInspiracje

- A word from our sposor -

„Przed metamorfozą nie mogłam nosić obrączki” – finał Wielkiej Metamorfozy Młodej Mamy