ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

   kongres imperium kobiet 

Już 17 października w prestiżowym hotelu Prezydenckim w Rzeszowie odbędzie się Międzynarodowy Kongres Imperium Kobiet .

kongres imperium kobiet

Kongres skierowany jest do kobiet 30+, zainteresowanych rozwojem i skutecznością biznesową. Pragnących zdobyć nową wiedzę, praktyczne umiejętności i nowe kontakty. Kongres ma zgromadzić wokół siebie Panie, które chcą poznać tajniki budowania własnej marki, chcą dowiedzieć się, jak radzić sobie ze stresem podczas publicznych wystąpień, a także zrozumieć, jak ważna w budowaniu własnej kariery zawodowej jest współpraca z mediami.

kongres imperium kobiet

Wśród fantastycznych prelegentów z pierwszych stron gazet (m.in. Andrzej Sołtysik, Joanna Jabłczyńska, Krystyna Mazurówna) znajdują się znani i cenieni trenerzy komunikacji biznesowej, eksperci z zakresu budowania kariery, coachowie. Kongres ma rangę międzynarodową. Wśród występujących gości pojawią się także kobiety biznesu m.in. z Rosji czy Ukrainy.

Celem naszego Kongresu jest podkreślenie wysokiego poziomu przedsiębiorczości kobiet biznesu z Podkarpacia, integracja pań. Chcemy stworzyć wyjątkowe wydarzenie, przebiegające w miłej, rodzinnej atmosferze. Nie takiej sztywnej, typowo konferencyjnej. Stąd będzie sporo wykładów z dużą dozą dobrego humoru, sporo muzyki, pokaz mody, liczne konkursy z nagrodami. Cieszymy się, że wspiera nas tak zacne grono patronów medialnych. W tym momencie już ponad 60 serwisów internetowych, gazet, stacji radiowych promuje nasze wydarzenie… – zapowiada Ilona Adamska, pomysłodawczyni wydarzenia.

Kongres połączony będzie z targami, podczas których wyselekcjonowane firmy zaprezentują swoje produkty i usługi, a na zakończenie wydarzenia organizatorzy szykują pokaz mody (marki OLSEN, VISSAVI i bielizny CHANGE) połączony z bankietem, doskonałą muzyką (występ Angeli Gaber) i lampką wybornego alkoholu od partnera spotkania – LIONESS PAW.

kongres imperium kobiet

Ostatnie bilety w symbolicznej cenie 25zł do nabycie na www.konferencjekobiet.pl

Patronat honorowy nad kongresem objął Urząd Miasta Rzeszowa.

 

 

- A word from our sposor -

MIĘDZYNARODOWY KONGRES IMPERIUM KOBIET JUŻ ZA KILKA DNI!!!