ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Kongres Imperium Kobiet KoBBieciarnia Kongres Imperium Kobiet KoBBieciarnia

Kongres Imperium Kobiet KoBBieciarnia

Wciąż nie milkną echa Międzynarodowego Kongresu Imperium Kobiet, który w minioną sobotę odbył się w rzeszowskim Hotelu Prezydenckim. Głównym celem wydarzenia było przekazanie wiedzy, jak wykorzystać swój potencjał, stymulować przedsiębiorczość oraz jak dążyć do celu i spełniać marzenia.

Kongres Imperium Kobiet KoBBieciarnia

Program obfitował w prelekcje osobistości ze świata coachingu, biznesu i mediów. Panie mogły posłuchać m.in. Aleksandry Ślifirskiej, która zdradzała tajniki wykorzystania mediów w biznesie. Znana aktorka Joanna Jabłczyńska radziła, jak spełniać marzenia, a Anna Urbańska pokazała, jak mózg wpływa na nasze zachowania. O mocy marki osobistej opowiadała dr Ewa Hartman, a o wpływie pozytywnego myślenia na życie osobiste i biznes mówiła Magdalena Kowalska. Krystyna Mazurówna, która porwała publiczność swoją charyzmą opowiedziała o tym, jak dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości podbiła francuskie Casino de Paris.

Kongres Imperium Kobiet KoBBieciarnia

Znany dziennikarz Andrzej Sołtysik radził, jak opanować stres przed kamerą, a Ryszard Rembiszewski opowiadał m.in. o spójności w budowaniu wizerunku.

Uwieńczeniem Kongresu był pokaz mody marki Olsen, Vissavi oraz bielizny Change, a także mini recital Angeli Gaber oraz konkurs z mnóstwem nagród.

Kongres Imperium Kobiet KoBBieciarnia

W przerwach Panie mogły skosztować znakomitych deserów, wyszukanych drinków, zjeść obiad i korzystać z przerw kawowych. W kuluarach jeszcze długo rozmawiano o Kongresie, robiono zdjęcia, podpisywano autografy.

Najlepszą nagrodą dla organizatorów była pełna sala (ponad 120 kobiet) i zadowolenie Gości Kongresu, którzy już proszą o kolejne takie spotkania.

Kongres Imperium Kobiet KoBBieciarnia

Organizatorami Kongresu była firma I.D.MEDIA i NADA MEDIA z Iloną Adamską i Magdą Gembal na czele.

KoBBieciarnia też tam była;)

Kongres Imperium Kobiet KoBBieciarnia

Więcej na: https://www.facebook.com/Mi%C4%99dzynarodowy-Kongres-Imperium-Kobiet-529034270578243/

- A word from our sposor -

Międzynarodowy Kongres Imperium Kobiet już za nami