ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

miss polonia miss world kobbieciarnia Wybory Miss World to największy konkurs piękności na świecie, który organizowany jest od 1951 roku, gromadząc reprezentantki z ponad 100 krajów. W najbliższym czasie Agencja Mody Prestige organizuje prestizowy konkurs Miss World Poland 2016 Bielsko-Biała. Jako jedna z nielicznych agencji modelek otrzymała licencję na organizację konkursu. Finalistki wyłonione podczas gali w Bielsku-Białej wezmą udział w oficjalnym finale w Warszawie, podczas ktorego zostanie wyłoniona Miss World Poland 2016. Następnie wybrana finalistka weźmie udział w Miss World 2016.

miss polonia miss world kobbieciarnia

miss polonia miss world kobbieciarnia

miss polonia miss world kobbieciarnia

miss polonia miss world kobbieciarniaAgencja Mody Prestige jest również organizatorem konkursu The Look Of The Year. Jeżeli chcesz zaistnieć w świecie mody zgłoś się już dziś! Wyślij formularz zgłoszeniowy http://www.amprestige.pl/pl/casting/art/0/6/casting.html lub zadzwoń 600 077 609!

miss polonia miss world kobbieciarniaFinalistki z poprzednich lat, które zakwalifikowały się do oficjalnego finału Miss World Poland 2015: Justyna Ryszka finalistka Miss World Poland 2016, Angelika Prudło finalistka Miss World Poland 2016. W marcu odbędzię się kolejna edycja konkursu. Już ruszyły przygotowania. Poniżej mała zapowiedź sesji kandydatek do tytułu Miss World Poland 2016 Bielsko-Biała, która odbyła się w Młyn Jacka Hotel & Spa. Stylizacja dzięki Lovmod oraz La Monique. Modelki AM Prestige. Zdjęcia Adam Wróbel.

miss polonia miss world kobbieciarnia

- A word from our sposor -

MISS World Poland w Bielsku-Białej!