ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

W minioną sobotę odbył się pierwszy w Polsce Kongres Rozwoju Kobiet – Stań na szczycie swoich możliwości. Organizatorką i pomysłodawczynią Kongresu pozostawała Anna Długołęcka – projektantka mody, reżyserka operowa, menadżerka, założycielka marki modowej, podróżniczka, autorka książki. „Poza granice ograniczeń”. Anna to kobieta absolutna, która zmierzyła się ze swoimi demonami, zabrała swoją 4 letnią córkę i zamieszkała w Afryce, by odkryć co kryje w sobie dusza, czym jest zniewolenie i gdzie zaczyna się wolność.

Doświadczyła skrajnych biegunów życia: sukcesu i podniesienia się z upadku. Chcąc zrozumieć przyczyny powodzenia i porażki, poświęciła lata na pracę nad analizą i opracowaniem metod, jak rozwinąć ludzkie możliwości, tak stworzyła Program Rozwoju “Absolutna Kobieta”, w wyniku czego zrodziła się myśl zorganizowania kongresu.

Program „Absolutna Kobieta” to metodologia, dzięki której możliwe jest poznanie co jest przyczyną naszych niepowodzeń, jak skutecznie przekształcić dotychczasowe życie i jak osiągnąć trwały sukces. W naszym systemie energetycznym zapisane są wszystkie przeżyte traumy i silne emocje, są one wręcz widoczne w postaci obrazów i odczuć w ciele. To one stają się skrzywionym zwierciadłem postrzegania naszego życia i możliwości, one również uniemożliwiają nam obiektywną ocenę, przez co wydaje się, że nic już nie da się w życiu zmienić i taki jest los/przeznaczenie. Wszak życiowym celem człowieka jest rozwój jego potencjału i osiągnięcie sukcesu.

Realizacja programu rozwoju „Absolutna Kobieta” trwa 11 miesięcy w formie zajęć i warsztatów prowadzonych przez Akademię Absolutnej Kobiety.

Kim jest Absolutna Kobieta?

To kobieta, która znalazła swój wewnętrzny spokój,. dotarła do swojej misji, odkryła swoją siłę, idzie swoją drogą, zna swój potencjał i osiąga swoje cele. – wyjaśnia Anna Długołęcka.

Od siebie jeszcze dodam, że kobieta absolutna to kobieta spełniona czyli taka, która bierze odpowiedzialność za swoje życie, jest „tu i teraz”podkreśla swoje talenty i atuty i ma nad sobą pełną kontrolę.

Warto jednak pamiętać, że spełnienie jest stanem umysłu, pewnej świadomości, sposobu widzenia otaczającego świata. Musimy sobie zdać sprawę, że każda z nas jest wartościową i silną kobietą. Każda ma do zaoferowania coś innego, a jeśli jeszcze tego nie odkryłyście to najwyższa czas na przebudzenie.

Kongres obfitował w wiele energetyzujących ćwiczeń, rozmów i inspiracji do zmian. Atrakcją był występ gościa specjalnego – Agnieszki Kadłubowskiej, śpiewaczki operowej, która zahipnotyzowała nas swoim pięknym głosem.

Jako współorganizatorka i uczestniczka tego wydarzenia, uważam, że warto było spędzić kolejną sobotę zgłębiając wiedzę na temat własnego rozwoju, nabrać pozytywnej energii i porozmawiać z fantastycznymi kobietami.

prace Marzeny Bigaj i Bożeny Michewicz

Pozdrawiam,

Magdalena Sapińska

- A word from our sposor -

Na szczycie możliwości czyli o tym, jak zostać kobietą absolutną