ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Równocześnie z Mikołajkami zbiega się najbardziej wyczekiwana przez tysiące kobiet, książkowa premiera tego roku! Właśnie ruszyła przedsprzedaż książki Justyny Krawczyk pt. „Jak być szczęśliwą kobietą – 15 kroków”. To pierwsza tego typu publikacja w Polsce, która skupia w sobie historię życia autorki wraz z konkretnymi wskazówkami i podpowiedziami na co zwrócić uwagę, co zmienić i jak poukładać sobie świat od nowa, aby z każdym dniem móc wykrzyknąć: „JESTEM SZCZĘŚLIWĄ KOBIETĄ”. Przy  tej okazji KoBBieciarnia, jako patron medialny wydania, serdecznie zaprasza do niezwykłej, kobiecej lektury, nie tylko „od święta”.

– To nie kolejny poradnik coachingowy, ani naukowe wskazówki. To moja historia, napisana przez życie. Pragnę się nią podzielić i podpowiedzieć kobietom, jakie poczynione przeze mnie zmiany, krok po kroku, zbliżały mnie do szczęśliwego życia. Opowiem Wam co takiego sprawiło, że w końcu zrozumiałam, iż wszystko, czego szukałam przez lata, jest gdzieś głęboko we mnie. To nie czcze gadanie, ani puste słowa. To przerobione przeze mnie lekcje, które mogą pomóc także Tobie! – komentuje wydanie Justyna Krawczyk.

justyna-krawczyk-kobbieciarnia1Autorka książki jest właścicielką i założycielką firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą, licencjonowaną Style Coach™. Jest absolwentką prestiżowej szkoły Style Coaching Institute w Londynie, którą ukończyła z wyróżnieniem, uzyskując międzynarodowy certyfikat stowarzyszenia IASC. Doradza w zakresie zmiany wizerunku zewnętrznego oraz przemiany wewnętrznej. Pomaga w odnalezieniu własnego stylu, podpowiada jak uwierzyć w siebie oraz we własne możliwości. Może być Twoją stylistką, coachem, wybawcą, doradcą, wspierającą przyjaciółką i ekspertką w jednym!

Jeśli zatem szukasz klucza do szczęścia, zrób tylko 15 kroków zgodnie ze wskazówkami z książki „Jak być szczęśliwą kobietą” i ciesz się swoim wymarzonym życiem. Chcesz poznać przepis na sukces? A może czujesz, że powinnaś podarować go swojej przyjaciółce? Śpiesz się! Marzenia czekają!

krawczyk-justyna-kobbieciarniaWięcej o książce dowiesz się na: www.ksiazkajakbycszczesliwakobieta.pl

Patronat medialny nad książką objęli: Multikino, Magazyn Numer1, Oh!me, Imperium Kobiet, Personal Branding Polska, 4allwomen, Granice.pl, MamoPracuj.pl, Hedonistki.pl, Projektantki Sukcesu, Marka jest Kobietą, Kobbieciarnia, Biznes i Ty.

- A word from our sposor -

Najbardziej wyczekiwana kobieca premiera roku: „Jak być szczęśliwą kobietą – 15 kroków”