ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

ochrona przeciwsłoneczna kobbieciarnia

Nadchodzące upały nie jednej z nas spędzą jeszcze sen z powiek. Szkodliwe działanie promieni UVA/UVB na naszą skórę jest nam już doskonale znane, a mimo to wciąż nie możemy oprzeć się pokusie, aby wraz z pierwszymi promieniami intensywnego, lipcowego słońca, nie „poddać się” im plackiem. Co zrobić jednak, jeśli większość produktów ochronnych nie wystarcza na dłużej niż 2-3 godziny, a makijaż – położony na bazie kremu ochronnego – służyć ma nam z założenia cały dzień (dzień, którego fragment zaledwie, planujemy spędzić na plaży)? Żadna z nas nie pokusi się przecież na szaleństwo, polegające na tym, aby po 2 godzinach przejściowej wizyty na plaży lub spaceru po nadmorskim deptaku, zmywać makijażu i nakładać na nowo kolejną warstwę kremu ochronnego, używanego jako baza. Problem zdefiniowany – pora na rozwiązanie.

W tym miejscu pojawia się nowe odkrycie firmy Peel Mission – krem BLOC®. Peel Mission jest marką, stworzona przez polską firmę EMPIRE Pharma w 2010r. w Warszawie. Swoją działalność opiera na produkcji kosmetyków profesjonalnych, głównie produktów do eksfoliacji- kwasów chemicznych oraz produktów uzupełniających. Wszystkie one, wyróżniają się swoim innowacyjnym składem, dzięki któremu działają niezwykle szybko i dają widoczne efekty. Z uwagi na brak odpowiedniej ochrony po zabiegach kwasami innych firm, Peel Mission stworzyło krem który nie tylko chroni aż 8 godzin, ale i zabezpiecza przed promieniami UVA i UVB, co wbrew pozorom nie jest zasadą.
bloc kobbieciarnia krem
Gwarancja zabezpieczenia skóry przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB na co najmniej 8 godzin to niekwestionowane ułatwienie dla makijażowych praktyk wielu kobiet. Właściwości ochronne kremu to nie wszystko. Warto podkreślić, iż krem ten, zabezpiecza dodatkowo skórę po zabiegach kosmetycznych i zabiegach medycyny estetycznej, takich jak m.in.:

  • peelingi chemiczne,
  • mikrodermabrazja,
  • mezoterapia bezigłowa i mikroigłowa
  • zabiegi typu wypełnienia kwasem hialuronowym

Krem BLOC ® przeznaczony jest również do zabezpieczenia skóry osób z tendencją do przebarwień:

  • zabezpiecza skórę na 8 godzin – SPF50+ & PA++
  • bardzo dobrze się wchłania dlatego możne być używany pod makijaż

Wystarczy jedna, cienka warstwa kremu, aby zapewnić skórze pełną ochronę przed działaniem słońca już na 8 godzin. Dzięki delikatnej konsystencji kosmetyk idealnie nadaje się do użycia pod makijaż. Produkt ten dostępny jest w profesjonalnych salonach kosmetycznych i medycyny estetycznej oraz dla osób po szkoleniach z marki Peel Mission. Innowacyjne właściwości kremu, powoduje, iż niezwykle chętnie polecam go Klientkom swojego salonu. Tego lata, to mój osobisty nr 1.

Pozdrawiam,

Edyta Folek

właściciel w: Studio Urody Fantazja

- A word from our sposor -

Najdłuższa ochrona przeciwsłoneczna? Poznaj typ nr 1 naszej kosmetyczki