ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

kolory 2016 kobbieciarnia simplicatedJak Wasze noworoczne postanowienia? U nas nawet nieźle – na „liście rzeczy do zrobienia” pojawił się m.in. całkiem nowy, odświeżony wygląd naszego bloga. Ku naszej niezmiernej uciesze, udało się! Skreślamy więc z listy pierwszy, zrealizowany w tym roku cel, jednocześnie gorąco zapraszając Was do obejrzenia naszej stuningowanej strony;)

Póki co, postanowienia oraz cele przekładamy jednak na bok – czas poznać tegoroczne trendy. Przy okazji, grzechem byłoby nie wspomnieć we wtorkowym, modowym paśmie KoBBieciarni o kolorach, które będą towarzyszyły nam w świcie mody w nadchodzącym sezonie. Ubiegły rok bez wątpienia należał do koloru głębokiego wina – Marsala. Ja osobiście skusiłam się na ten kolor. Kupiłam szminkę… A Wy? Znalazłyście dla coś wyjątkowego w tym odcieniu?

kolory 2016 kobbieciarnia simplicatedInstytut Pantone kilka miesięcy temu wytypował aż 10 kolorów 2016 roku. Znajdziemy wśród nich odcienie naturalne i subtelne (m.in. szarość, zgaszony błękit, brudny róż), ale też nasycone, a wręcz „wibrujące” barwy (np. brzoskwiniowy, intensywna zieleń, żółć, granat i czerwień). Poznajcie je:

kolory 2016 kobbieciarnia simplicatedMimo, że lista najmodniejszych kolorów 2016 roku jest bardzo bogata, a miłośniczki mody z pewnością będą miały w czym wybierać, już teraz mówi się o dwóch dominujących kolorach, które w najbliższym sezonie zaleją nie tylko sklepy, ale i szafy kobiet:

  • niebiesko-fioletowy SERENITY (ang. spokój)
  • brudny róż ROSE QUARTZ (ang. różowy kwarc)

kolory 2016 kobbieciarnia simplicatedCo Wy na to? Widzicie siebie w tych odcieniach?

Pozdrawiam noworocznie, Kasia z Simplicated.pl

- A word from our sposor -