ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

speed dating - KoBBieciarnia

Czy wiecie na czym polega magia Speed Date? To niezobowiązująca, lekka w formule i zabawna w wykonaniu forma szybkiego randkowania, która jak wiele przyjętych w popkulturze motywów – do Polski przybyła zza Atlantyku;)

Wbrew pozorom ”szybkie randki” nie są jednak wynalazkiem naszych zagonionych czasów, w których niemal wszystkie kontakty realizowane są za pomocą oszczędzających czas technologii. Pierwsze speed datingi odbyły się bowiem już w 1998r. i w niemal ekspresowym tempie zawładnęły całymi Stanami Zjednoczonymi! „Speed dating pozwala na zaoszczędzenie czasu, a co najważniejsze stresu związanego z krępującymi zaproszeniami potencjalnego partnera na pierwszą randkę” – mówią zwolennicy tego systemu randkowania.

Przypominacie sobie zapewne śmieszne fragmenty romantycznych komedii, w których główni bohaterowie usilnie poszukując miłości, trafiają wreszcie na rozwiązanie speed datingu (najczęściej zapisywani tam siłą przez swych życzliwych przyjaciół), tylko po to aby przechodząc od stolika do stolika napotykać się na coraz to bardziej „egzotyczne” egzemplarze płci przeciwnej?;)

 

Uspokajamy, to tylko komedie romantyczne – miłosne wpadki randkowych partnerów, są tam zwyczajnie „mile widziane”;) Nie gwarantujemy oczywiście, że podczas Speed Datingu KoBBieciarni&CHACHArni dla odmiany odnajdziecie miłość swego życia, a Wasz randkowy pech odwróci się od Was raz na zawsze (poczucie tej odpowiedzialności byłoby dla nas paraliżująco obciążające;)! Gwarantujemy jednak, że poprzez uczestnictwo w naszym Speed Datingu możecie dać sobie niepowtarzalną szansę na świetną zabawę, kupę uśmiechu, a co najważniejsze poznanie kogoś wyjątkowego z Waszego własnego, podbeskidzkiego podwórka!😉

Speed dating to także wspaniały trening własnych umiejętności interpersonalnych! Boicie się podejść do kogoś i rozpocząć rozmowę? Jesteście nieśmiali, a Wasza praca nie pozwala na częste kontakt z płcią przeciwną? To wydarzenie jest właśnie dla Was!

Na czym polega speed dating? Idea jest banalnie prosta; część uczestników (z reguły panie;) zasiada przy stolikach. Goście przeciwnej płci pozostają w pozycji stojącej. Na dźwięk ustalonego sygnału przysiadają się kolejno, do oznaczonych numerkami stolików. Następne dźwięki sygnalizują, iż czas na poznanie danego partnera minął, a „wędrująca” między stolikami część uczestników powinna zmienić stolik na następny w rzędzie. Rotacja ta trwa do momentu, w którym wszystkim uczestnikom uda się ze sobą porozmawiać. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby któraś z par zadowolona wynikiem poszukiwań idealnego rozmówcy, zakończyła swój udział w rotacji, po to by dalszej konwersacji oddać się już na osobności;) Każdy z uczestników dysponuje listą, na której zaznacza swoje uwagi dotyczące kandydatów płci przeciwnej. Wynik pomaga organizatorom wskazać wzajemnie zainteresowanych swoim towarzystwem randkowiczów.

Proste, prawda?
Jesteśmy ciekawe czy któraś z Was już korzystała z podobnej możliwości? Jeśli nie, zachęcamy do spróbowania! To świetna zabawa i przesympatyczna forma na spędzenie jednego z powakacyjnych wieczorów! Zapraszamy do Klubu CHACHArnia już 6 września 2015r! Zapisy odbywają się drogą mailową pod adresem wskazanym na plakacie wydarzenia! Śpieszcie się, pozostali randkowicze czekają!:)

- A word from our sposor -

Największe SPEED DATE W OKOLICY – pod okiem KoBBieciarni.pl!