ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Czy przeżyłaś kiedykolwiek rozczarowanie spowodowane brakiem zrozumienia w związku? A może miałaś wrażenie, że Twój partner nadaje na zupełnie innych falach? Czy zdarzyło Ci się mówić i być „niesłyszalną”, bądź zwyczajnie niezrozumianą? Jeżeli choć jedna odpowiedź jest twierdząca, warsztaty Rozmowy z Facetem, czyli jak mówić aby być zrozumianą, jak słuchać by zrozumieć są właśnie dla Ciebie. 16 maja w Warszawie, nauczysz się jak właściwie komunikować swoje oczekiwania i potrzeby, czym jest konstruktywna krytyka, i jak słuchać  żeby usłyszeć.

Czy myślałaś o tym:

  • Jak by to było, gdybyś była w  związku pełnym akceptacji, swobody, szacunku, intymności?
  • Jak by to było, gdybyś mogła mówić rzeczy o których teraz tylko myślisz?
  • Jak by to było, gdybyś mogła zachęcić faceta do działania i gdyby zechciało mu się tak, jak teraz mu się nie chce?

Być może jesteś już w wieloletnim związku i powoli tracisz nadzieję, że jeszcze może być pięknie. Być może wchodzisz w kolejny związek z obawą, że znowu nic z tego nie wyjdzie. Może rozpoczynasz Swój pierwszy poważny związek i chcesz, żeby Wam się udało. Jeśli tak – trafiłaś w idealne miejsce.

W trakcie warsztatów:

Odkryjesz jakie blokady, wzorce i oczekiwania w sobie nosisz i które z nich nie pozwalają Ci mówić, ani robić, tego o czym marzysz. Dowiesz się jak budować poczucie wspólnoty. Nauczysz się komunikować w jasny dla mężczyzn sposób, i kreować wymarzony związek. Poznasz inne fantastyczne kobiety, spędzisz dzień w przyjaznej, intymnej atmosferze.

Specjalną nagrodą dla jednej z uczestniczek będzie wywiad w radio i telewizji.

Warsztat poprowadzą:
Kamila Gutowski – Certyfikowany Trener Rozwoju Osobistego.

Jej misją jest wspieranie kobiet w poszukiwaniu swojej drogi i odkrywaniu ukrytego potencjału.

Marek Wysmułek – Trener Rozwoju Osobistego i Duchowego.

Wspiera innych w odkrywaniu blokad, i budowaniu wymarzonego życia.

JAK ZDOBYĆ WEJŚCIÓWKĘ NA WARSZTATY?

Dla czytelniczek Kobbieciarni mamy SZCZEGÓLNĄ niespodziankę. Już dziś, możesz otrzymać jedną z dwóch, bezpłatnych wejściówek na warsztaty w Warszawie (16.05) lub na kolejne warsztaty w dniach: 27.05 w Krakowie, 03.06 we Wrocławiu, 10.06 w Poznaniu. Co zrobić aby otrzymać wejściówkę?

Napisz do nas na adres: redakcja@kobbieciarnia.pl, wskaż miasto warsztatów, w których chciałabyś uczestniczyć, a następnie, w trzech zdaniach opisz, dlaczego wejściówka powinna przypaść właśnie Tobie! Pośród nadesłanych odpowiedzi, wybierzemy najciekawsze i nagrodzimy je pojedynczymi wejściówkami na Warsztaty w Twoim mieście!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O WARSZTATACH NA:

https://rozmowyzfacetempoznan.evenea.pl/

https://rozmowyzfacetemwroclaw.evenea.pl/

https://rozmowyzfacetemkrakow.evenea.pl/

https://rozmowyzfacetemczylijakmowic.evenea.pl/

- A word from our sposor -

Napisz do nas i zgarnij wejściówkę na wyjątkowe WARSZTATY: Rozmowy z facetem!