ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Dawniej standardem była płyta. Teraz większość fanów muzyki ma płytotekę w telefonie, więc taki prezent nie każdego ucieszy. Warto poszukać mniej banalnych upominków jak kontroler DJ czy grająca poduszka, które naprawdę zaskoczą osobę obdarowaną.

Niezwykłym prezentem dla gitarzysty będzie maszynka do samodzielnego robienia kostek do gry na gitarze. Działa podobnie jak dziurkacz, tylko że zamiast wycinać kółka z papieru, tworzy stosowne kształty z tworzyw sztucznych. W ten sposób może powstać kostka do gry ze starej karty kredytowej czy obrazka. To niedrogi gadżet, który pozwala samodzielnie tworzyć kostki dla siebie i znajomych, więc długo się nie znudzi.

Prezent praktyczny i pomysłowy

Czapka z głośnikiem jeszcze niedawno mogła wydawać się gadżetem z filmu science-fiction. Dziś każdy może ją kupić w internecie. Można do niej za pomocą kabla lub Bluetootha podłączyć telefon albo odtwarzacz, by ulubione dźwięki docierały bezpośrednio do uszu. Przy okazji jest ciepło, więc to praktyczny prezent od rodziców czy dziadków dla młodego melomana, który często zapomina założyć czapki przed wyjściem z domu. Dostępne są też damskie wersje w różnych kolorach.

Na nieco podobnej zasadzie działa muzyczna poduszka. Po podłączeniu komputera czy telefonu można za jej pośrednictwem słuchać ulubionego audiobooka czy muzyki relaksacyjnej, nie przeszkadzając przy tym domownikom. Osoba, która dużo podróżuje i często jest zmuszona do spania w samolotach czy samochodzie, na pewno doceni taki prezent.

Mikser lub kontroler DJ na prezent

Dostępność aplikacji i programów od robienia muzyki sprawia, że coraz więcej osób w ramach hobby miksuje czy komponuje utwory. Zwykle jednak na zabawie takimi programami się kończy, bo do bardziej profesjonalnego miksowania potrzebny jest dodatkowy sprzęt. Osobie, która poważnie interesuje się muzyką klubową czy hip-hopem, można ofiarować mikser lub kontroler DJ. To rodzaje konsol, które podłącza się do komputera, by wydobyć pełnię możliwości z zainstalowanych tam programów muzycznych.

Co ważne, nie trzeba posiadać szerokiej wiedzy i szukać wyspecjalizowanego sklepu, by je kupić – rosnąca popularność muzycznych kontrolerów DJ i mikserów sprawiła, że można je już dostać nawet w markecie ze sprzętem elektronicznym.

Głośnik z dodatkowymi funkcjami

Kontroler DJ to coś dla bardziej zaawansowanych fanów muzyki. Przez pozostałych zawsze ciepło zostanie przyjęty głośnik bezprzewodowy. Przydaje się zarówno w czasie imprez, jak i w domu, gdy nie zawsze głośność telefonu wystarczy, by słuchać muzyki czy ulubionych audycji. Nawet, jeśli osoba obdarowana ma już głośnik, to może ucieszyć się z kolejnego, jeśli posiada on dodatkowe funkcje lub jest na tyle niewielki, że da się go przypiąć do kluczy czy szlufki w spodniach. Latem przydają się wersje wodo- i wstrząsoodporne, a na imprezach furorę robią głośniki ze stroboskopem.

- A word from our sposor -

Niebanalne prezenty dla fana muzyki