ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

kosmetyki diagnosis kobbieciarnia

Po intensywnym, letnim szaleństwie, w promieniach palącego, wakacyjnego słońca, które zafundowało nam liczne zmiany skórne i doprowadziło do pogłębienia się naszych zmarszczek, spowodowało przesuszenie skóry i liczne, nieestetyczne przebarwienia – marzymy o powrocie do porcelanowej, nieskazitelnej cery.

Wiele z nas wierzy, że jedynie fachowa i doraźna pomoc kosmetyczki, może przywrócić skórze idealny stan i właściwie o nią zadbać. Zapominamy jednak zupełnie, że dzięki domowej, łatwo dostępnej pielęgnacji i właściwie dobranej kuracji kosmetycznej, samodzielnie możemy ulżyć swojej cerze i przyczynić się znamiennie do poprawy naszego wyglądu.

Wiemy, jak trudno znaleźć odpowiednie preparaty, które z jednej strony staną na wysokości zadania i spełnią pokładane w nich nadzieje, z drugiej zaś – nie narażą naszej cery na podrażnienia i nieoczekiwane skutki uboczne. To, czego oczekujemy od kosmetyków pielęgnacyjnych, to precyzyjne, spójne, a przede wszystkim długofalowe działanie. Żyjemy w zabieganym świecie, gdzie z obowiązków zawodowych płynnie przechodzimy do codzienności życia rodzinnego. Nie mamy czasu, aby bez wyrzutów sumienia, poświęcić uwagę na własne potrzeby, w tym długotrwałą pielęgnację odwiecznego symbolu kobiecego piękna – nieskazitelnej cery. Codzienne rytuały pielęgnacyjne pochłaniają cenne dla naszego życia minuty, a my stojąc przed wyborem „dobre, a szybkie” decydujemy się na zaniechanie co bardziej angażujących czasowo działań, na rzecz walki o nasze zewnętrzne piękno.

Nie traćmy jednak nadziei! Są na rynku produkty, które zamiast stawiać nas przed tym niefortunnym wyborem, gwarantują swe najskuteczniejsze działanie w czasie, który w naturalny i wymuszony przez biologię sposób, i tak przeznaczamy ostatecznie tylko na nasz słodki odpoczynek… Idealnym rozwiązaniem dla zabieganych, kobiecych „superbohaterek dnia codziennego” pozostają wszakże specjalistyczne produkty pielęgnacyjne przeznaczone do stosowania na noc. W dziedzinie tej, prym wiodą kosmetyki firmy Diagnosis.

diagnosis kobbieciarnia

Marka Diagnosis działa na polskim rynku już od 2002r. zasłużenie ciesząc się coraz większą popularnością i zaufaniem Klientek. Promuje produkty ukierunkowane na przeciwdziałanie oraz zwalczanie różnorodnych problemów kobiecej cery, znajdując zastosowanie w wielu profesjonalnych gabinetach kosmetycznych i kosmetologicznych. Co istotne, marka ta, oferuje również szeroką gamę produktów, możliwych do samodzielnego i efektywnego stosowania w domowym zaciszu.

Na szczególną uwagę Pań marzących o alabastrowej cerze i długofalowym efekcie młodego wyglądu skóry, zasługuje Lotion Lite 5 z serii GlySkinCare firmy Diagnosis, dedykowany cerze normalnej z tendencją do przetłuszczania się, który stosowany regularnie, przyczyni się do spłycenia delikatnych zmarszczek, a także rozjaśni przebarwienia o zróżnicowanej genezie. Dzięki zawartemu w emulsji, kwasowi glikolowemu produkt wykazuje działanie złuszczające, a tym samym wpisuje się w jesienny trend najlepszych salonów kosmetycznych, skupiających się o tej porze roku na generalnym, intensywnym odświeżeniu i odbudowaniu cery po lecie.

diagnosis kobbieciarnia

Idealnym dopełnieniem tak skomponowanego, domowego zabiegu, pozostawał będzie Cream 10. Ten niezwykle efektywny w swym działaniu, krem marki Diagnosis, dostępny jest w dwóch stężeniach kwasu glikolowego: 5% i 10%, dostosowanych idealnie do potrzeb i stanu danego rodzaju kobiecej cery. Oprócz dostrzegalnych na pierwszy rzut oka efektów stosowania kremu, korzyści, jakie niesie ze sobą regularne jego stosowanie, sięgają daleko w głąb naszej skóry, stymulując przy tym odnowę komórkową i wywołując widoczny efekt anti-age.

diagnosis kobbieciarnia

Emulsja do twarzy Daignosis

Jeśli więc i Wy, uważacie czasem, że doba jest za krótka, aby upchnąć w niej wszystkie przyjemne i pożyteczne działania, najwyższa pora zacząć działać podczas snu… Wystarczy oddać sprawę w ręce specjalistów, dla których urodowe cuda wieczorową porą, to chleb powszedni.

- A word from our sposor -

N(m)ocni eksperci od odmładzania – Kosmetyki marki DIAGNOSIS