ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stylizacja babci à la Iris Apfel kobbieciarniaWitajcie,
dzisiejszy wpis zaprzecza stwierdzeniu, że moda należy wyłącznie do młodych. Jeśli jednak z całych sił uważacie, że moda = młodość, mam nadzieję, że po obejrzeniu dzisiejszych zdjęć zmienicie zdanie;)

Może natknęliście się kiedyś na zdjęcia słynnej amerykańskiej biznes woman – Iris Apfel, która mimo swojego wieku (94 lata!) została okrzyknięta ikoną mody? Jeśli nie, spójrzcie tylko na powyższe zdjęcia, które wprowadzą Was w ten bajeczny, kolorowy klimat…

Stylizacja babci à la Iris Apfel kobbieciarniaEklektyczny i kolorowy styl Iris zainspirował mnie do tego, by stworzyć stylizację dla mojej babci. Nie bez powodu akurat dla niej – babcia zawsze była dla mnie synonimem dobrego wyglądu i stylu. Nigdy nie wyszła z domu zanim dwa razy nie spojrzała w lustro…;)

Stylizacja babci à la Iris Apfel kobbieciarniaMimo że sesja była odważna, ku mojemu zdziwieniu, babcia szybko dała się namówić na zdjęcia. Nie protestowała przy mierzeniu kolejnej z rzędu bransoletki i następnego (szóstego) pierścionka. Wydawała się wręcz ogromnie zadowolona. To dzięki jej nadzwyczajnej cierpliwości powstała ta sesja. Dziękuję babciu!

Stylizacja babci à la Iris Apfel kobbieciarnia

Stylizacja babci à la Iris Apfel kobbieciarniaA gdyby tak nasze ulice wypełniły „kolorowe babcie”? Czy na świecie byłoby trochę weselej? Napiszcie w komentarzach co myślicie o takim pomyśle!

Stylizacja babci à la Iris Apfel kobbieciarniaOkulary: Born86
Sweter: F&F
Buty: F&F
Naszyjniki: By Dziubeka
Pierścionki: Bijou Brigitte, H&M
Bransoletki: H&M, Top Secret, Reserved

Pozdrawiam,

Kasia Olech-Oziembała

współautorka bloga: Simplicated.pl

- A word from our sposor -

„O tym, jak wystylizowałam swoją babcię na Iris Apfel” – Kasia Oziembała z Simplicated.pl