ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

axami bielizna kobbieciarnia

Rozpala wyobraźnię i nie pozwala ani przez chwilę się nudzić. Przekonaj się, że stolica Ukrainy skrywa wiele tajemnic- zupełnie jak każda kobieta! Jeśli wydaje ci się, że trendy w modzie wyznaczają tylko projektanci z Mediolanu, Paryża czy Londynu, jesteś w błędzie! Fanki wysmakowanych, niepowtarzalnych projektów znajdą mnóstwo inspiracji nie tylko na zachodzie Europy, ale także w jej wschodniej części. Prawdziwą kopalnią inspiracji dla każdej fashionistki może być zwłaszcza Kijów. To miasto niezwykłe, pełne przepychu, zaskakujące pomysłami i udanym mariażem nowoczesności z historią.

axami bielizna kobbieciarnia
Ulice Kijowa tętnią życiem, a wielbicielki modowych nowinek znajdą tu wiele fascynujących rozwiązań. Nic dziwnego zatem, że najnowsza sesja fotograficzna marki Axami została zrealizowana właśnie w stolicy Ukrainy! Modne dziewczyny z Kijowa mają słabość do eleganckiej, ale zarazem bogato zdobionej bielizny. Ulotne połączenie tiulu, koronki i delikatnych ornamentów to najlepsze rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w stylizacji eleganckiej, jak i casualowej. Najlepszym tego przykładem jest bogactwo wzoru biustonosza Asteroide v-5901.

axami bielizna kobbieciarnia
Głęboka czerń przyciąga uwagę, rozbudza zmysły i jest niezwykle elegancka. To nie przypadek zatem, że w zestawie ze stringami Mistral każda kobieta może wyglądać stylowo! Klasyczne zestawy są zawsze na czasie, ale jeśli szukasz czegoś mniej oczywistego, wybierz seksowny półgorset Dorado V-5871.

axami bielizna kobbieciarnia
Fantastyczny dekolt i oryginalne wyeksponowanie pleców to jego największe atuty, które zestawione ze stringami z tej linii zrobią wrażenie także na twoim ukochanym! Niewinna biel koszulki V-6039 zaprezentowana w niecodziennej scenerii niewątpliwie przyciągnie spojrzenie. Wyrusz zatem w podróż swojego życia do Kijowa- nieoczywistą, wbrew modom i wszelkim schematom. Nie zapomnij tylko spakować swoich ulubionych kompletów marki Axami- dzięki nim rozkwitniesz!

foto: Maria Pavliuk
model: Aleksandra Tyrkalova,
Realizacja: probola.eu, projekt: Expedycja5UA, na zlecenie ID Media i Axami

- A word from our sposor -