1. Witam. Od dawna noszę manicure tytanowy i polecam go wszystkim znajomym, jest super ze względu na trwałość, czas jego wykonania, różnorodność kolorów, dużą zaletą jest dla mnie też to, że bez użycia tipsów mogę nadbudować paznokieć do oczekiwanej długości oraz brak używania lamp, które często podrażniają skórę. Nie jestem typem hejtera, ale dziwie się, że osoba prowadząca bloga modowo-kosmetycznego, nie wstydzi się chodzić z tak zniszczonym manicurem, bo również prowadzę intensywny tryb życia, ale zawsze znajduję czas na to, żeby wyglądać czysto i schludnie. Pani Marto, jako osoba doradzająca innym, powinna Pani sama dawać przykład bycia kobietą zadbaną. Pozdrawiam oraz czekam na kolejne filmiki.

  • Witam,
   Rozumiem doskonale. Film przedstawia sposób zdejmowania tych paznokci więc musiałam zaczekac az z hurtowni internetowej dotra wszystkie niezbedne do zrobienia filmu przedmnioty stad czas sie przedluzyl ( sezon urlopowy) a paznokcie na tym ucierpialy 🙂 to jest film instruktażowy i osobiscie szkoda by mi bylo pokazac zdjecie paznokci na swieżo zrobionych od kosmetyczki 🙂
   Dziękuję za komentarz i obiecuję, że na moich filmach ktore nie dotycza testowania danego zabiegu kosmetycznego moje paznokcie sa w stanie bardzo dobrym;)
   pozdrawiam
   Marta

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

https://www.youtube.com/watch?v=PloiK_ySV5I

- A word from our sposor -

Paznokcie tytanowe – tutorial Marty z Enjoyment