ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Jak patron medialny wydarzenia, zapraszamy na niezwykłe emocje!

Przed nami, premiera Kalendarza Bielskich Motocyklistów, wspierającego ideę „Piękno Pomaga”. Organizowany z tej okazji pokaz mody odbędzie się już 02.12.2017r o godz. 19:30 w włoskiej restauracji Sicilia w Bielsku-Białej.

W programie imprezy przewidziano także:

– recital gry na fortepianie,

– pyszny poczęstunek,

– pokazy mody męskiej oraz damskiej,

– licytacje atrakcyjnych gadżetów oraz:

– Promocję kalendarza z wizerunkami modelek na motorach, autorstwa klubu Bielskich Motocyklistów.

Wydarzenie będzie miało charakter charytatywny – głównym jego celem jest zakup nowego elektrycznego wózka dla chorego Łukasza poprzez zbiórkę środków finansowych. Uśmiechnięty, 14 letni Łukasz chorujący na rdzeniowy zanik mięśni został dzisiaj zaskoczony wiadomością, że spełnią się jego marzenia i dostanie wymarzony wózek elektryczny, który ułatwi z powodzeniem jego codzienne zmagania z chorobą. Wszystko to dzięki sprzedaży kalendarza #bielscymotocyklisci!


Goście wydarzenia – oprócz satysfakcji z realnej pomocy Łukaszowi – będę mieli okazję posmakować całego wachlarza emocji oraz doznań estetycznych na najwyższym poziomie. Na wybiegu będzie jesiennie i zimowo. W stylizacjach zapanuje sporo luzu, zmieszanego z odrobiną elegancji. W pokazach mody wezmą udział znane marki odzieżowe. Wszystkiemu towarzyszył będzie wyśmienity poczęstunek i jak zwykle doborowe towarzystwo.

Poczęstunek: Sicilia Pizzeria Ristorante – Bielsko-Biała

Ilość osób ograniczona . Rezerwacja stolików : 537720975

- A word from our sposor -

Piękno Pomaga. Premiera Kalendarza Bielskich Motocyklistów i zbiórka na WÓZEK dla Łukasza!