ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zabiegi anti age większości z nas kojarzą się z zabiegami liftingującymi dla cery dojrzałej i wiotkiej. Jednak co z osobami znacznie młodszymi narażonymi na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych m.in. stresu związanego z pracą i szkołą – czy kobiety poniżej 50 roku życia nie powinny korzystać ze wspomnianych dobrodziejstw? Nadmiar obowiązków sprawia, że organizm potrzebuje większej ilości energii, którą najefektywniej dostarczamy mu wraz z cukrem. Niestety, ten ostatni, wywiera negatywny wpływ nie tylko na naszą sylwetkę, ale i kondycję oraz wygląd skóry. Proces ten, zwany procesem glikacji, stopniowo uszkadza strukturę skóry, co sprawia, że traci ona elastyczność i sprężystość; pojawiają się powierzchniowe zmarszczki, a cera z wolna zmienia swój koloryt.

glinki Kosmetyczne kobbieciarnia portal dla kobietDla takiej właśnie cery w wieku 25 lat (i więcej) idealnym rozwiązaniem pozostaje zabieg antyglikacyjny. Polega on na odwróceniu skutków wynikających z procesu glikacji czyli jak podaje producent „zmniejszeniu ilości akumulowanych A.G.E. i degradacji GAGów, przywróceniu elastyczności włóknom białkowym, poprawieniu właściwości biomechanicznych oraz widocznemu odmładzeniu skóry”.

Zabiegi zlecane są jednorazowo lub w seriach 5-6 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu. Efekty widoczne od razu po zabiegu, to przede wszystkim znaczne wygładzenie oraz ujędrnienie skóry, poprawienie elastyczności i sprężystości, zredukowanie drobnych linii i zmarszczek, przywrócenie skórze zdrowego kolorytu i młodszego wyglądu. Regularne wykonywanie zabiegów antyglikacyjnych pozwala skutecznie zminimalizować i opóźnić skutki upływającego czasu, które niestety, z roku na rok – zaczynają się w coraz młodszym wieku.

Składnikami aktywnymi, które odgrywają główną rolę w kuracji są między innymi:

  • WITAMINA PP –  posiada silne właściwości antyoksydacyjne, poprawia funkcjonowanie bariery hydrolipidowej naskórka. Wykazuje silne działanie antyglikacyjne  czyli hamuje utlenianie protein skóry – kolagenu i elastyny. Przeciwdziała zażółceniu i ziemistemu kolorytu cery pojawiającemu się z wiekiem.
  • AKTYWATOR KOLAGENU I ELASTYNY – związek, który pobudza syntezę fibroblastów, wpływa na włókna kolagenowe i wykazuje silne działanie przeciwstarzeniowe.
  • IDEALIFT™ – lipopeptyd, który stymuluje syntezę elastyny, wspiera prawidłową budowę włókien sprężystych (przez pobudzanie najważniejszych elementów zawartych w strukturze tkankowej). Wykazuje silne działanie na strukturę tkanki sprężystej- przyspiesza efekt liftingu rysów twarzy.
  • FITORETINOL – poprawia w znacznym stopniu stan naskórka, zwiększa elastyczność kolagenu i pozwala zachować na dłużej zdrowy i młody wygląd skóry.
  • GLIKOZAMINOGLIKANY – odpowiadające za poprawienie stopnia nawilżenia skóry i zwiększenia przepuszczalności bariery naskórkowej w celu zwiększenia penetracji składników aktywnych w głąb skóry.

kobbieciarnia-kosmetyczka-1Jak dotąd osoby w wieku powyżej 25 lat, nie miały dużego wyboru pośród zabiegów anti-age. Decydowała o tym młoda cera. To właśnie dla niej pojawił się zabieg antyglikacyjny, który idealnie rozwiązuje problem pojawiających się coraz wcześniej pierwszych zmarszczek. Dzięki niemu, także młodsze kobiety z pierwszymi oznakami trwałego zmęczenia skóry, mogą cieszyć się na dłużej – młodym i zdrowym wyglądem swojej cery.

Pozdrawiam,

Edyta Folek

właściciel w Studio Urody Fantazja

studio urody fantazja kobbieciarnia

- A word from our sposor -

Pierwsze zmarszczki po 30? SPRAWDŹ który zabieg pomoże Ci je zniwelować!