1. Witam Cię serdecznie! Z niecierpliwością wyczekiwałam kolejnej kandydatki:) Bardzo dobry wywiad!Gratuluję! Trzymam kciuki za każdą z nas! Powodzenia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

plebiscyt kobbieciarni - KoBBiety na miarę czasów

Plebiscyt KoBBieciarni trwa w najlepsze! Spośród rzeszy wyjątkowych kandydatek do tytułu: KoBBiety na miarę czasów, wybraliśmy dla Was grupę Uczestniczek, których sylwetki będziemy prezentować Wam, tydzień po tygodniu…

Przed Wami – Iwona Przybojewska

Iwona Przybojewska kobbieciarniaZałożycielka i właścicielka prężnie działającej w Trójmieście agencji ślubno-eventowej „Event by Ev”. Swoje doświadczenie zdobywała odkrywając tajniki hotelarstwa i gastronomii w prestiżowych hotelach, biorąc udział w organizacji licznych konferencji, wesel oraz bankietów dla najbardziej wymagających klientów. Zawodowo – sprawdzona organizatorka, zapalona entuzjastka pracy i perfekcjonistka dbająca o najmniejszy detal. Swoją dokładnością, punktualnością i kreatywnością zaraża swoich koordynatorów oraz współpracowników. Z wykształcenia magister inżynier ds. zarządzania jakością. Zorganizowana, rzetelna i dokładna. Prywatnie – nieustannie uśmiechnięta i tryskająca dobrym humorem. Zwolenniczka nowych i niekonwencjonalnych rozwiązań. Ceni stylowe wnętrza i dobre maniery. Spełnia się również przy projektowaniu i dekorowaniu wnętrz. Na co dzień, zawsze ma przy sobie głowę pełną pomysłów oraz aparat fotograficzny.

Iwona Przybojewska - plebiscyt

Od zawsze wiedziałam, że nie chcę…

pracować na etacie od 8-16:00 w jednym stałym miejscu. Od zawsze wiedziałam także, że ogromną przyjemność sprawia mi realizacja zadań na różnych płaszczyznach. Zatem sama sobie stworzyłam pracę, która pozwala mi podróżować, realizować projekty, niemalże co weekend przebywać w innym miejscu i pracować w wyznaczonych przez siebie porach. Mimo, że praca wykracza znacznie, ponad ośmiogodzinny etat, nie zamieniłabym jej na żadną inną!

Pamiętam moment, w którym po raz pierwszy pomyślałam, że to co robię ma sens…

Nie było to jeszcze w mojej firmie. Układałam wówczas swoje prywatne plany pod kalendarz eventów w hotelu, w którym pracowałam, mimo że miałam swojego zastępcę wiedziałam, że muszę być do końca realizacji i osobiście poprowadzić koordynację. Nie z przymusu, nie z pracoholizmu, nie dla pieniędzy… tylko z odpowiedzialności i świadomości, że jestem w tym naprawdę dobra.

W swojej pracy najbardziej doceniam możliwość…

poznawania nowych osób, nowych miejsc. Doceniam możliwość pracy na różnych płaszczyznach. Oprócz organizacji, zajmuje się w firmie marketingiem, kosztorysami i umowami, projektami dekoracji i scenariuszy imprez dzięki czemu mogę realizować się w wielu tematach, które naprawdę mnie interesują.

Iwona Przybojewska - plebiscyt

Na co dzień staram się kierować mottem…

Nie zaśmiecaj sobie umysłu i nie przejmuj się rzeczami na które, naprawdę nie masz wpływu.

Siłę i motywację do dalszego działania czerpię…

przede wszystkim z zadowolenia moich klientów, wiem że to co robię „ułatwia komuś życie”, a gdy oglądam zdjęcia z realizacji – serce raduje się na myśl, że to wszystko dzieje się w Polsce.

Za swój największy, sukces uważam…

każdego zadowolonego klienta Event by Ev. Myślę jednak, że ten największy jeszcze przede mną. Doceniam wiele rzeczy, w szczególności chwile, w których przełamuję własne słabości i zwyciężam nad złym nawykiem. Wówczas osiągam moje wewnętrzne, duże sukcesy.

„Kobieta na miarę dzisiejszych czasów” to dla mnie osoba, która…

spełnia się „życiowo” realizując swoje wartości. Bez względu na to, czy jest to biznes, rodzina, hobby, rozwój osobisty czy duchowy. Przecież każda jest inna, ale ta, na miarę dzisiejszych czasów, wie co jest dla niej najważniejsze. To także kobieta świadoma, która wie, że musi dbać o siebie i otaczające ją środowisko, zdrowo się odżywiać i zarażać tym swoich najbliższych!

pasek

 GALERIA UCZESTNICZEK PLEBISCYTU:

Tydzień 1.
Monika Kilan-Borowska – dr architektury, właściciel studia projektowego: KilanDesign <WYWIAD>

galeria plebiscyt

Tydzień 2.
Agata Kowalska – lektor języka angielskiego, właścicielka podbeskidzkiej Szkoły językowej ForYou <WYWIAD>

galeria plebiscyt

 

- A word from our sposor -

Plebiscyt KoBBieta na miarę czasów: Iwona Przybojewska