ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

plebiscyt kobbieciarni - KoBBiety na miarę czasów

Plebiscyt KoBBieciarni trwa w najlepsze! Spośród rzeszy wyjątkowych kandydatek do tytułu: KoBBiety na miarę czasów, wybraliśmy dla Was grupę Uczestniczek, których sylwetki tydzień po tygodniu prezentować będziemy na łamach naszego magazynu:

Przed Wami – Magdalena Koźmala

Magdalena Koźmala Plebiscyt kobbieciarniaMagdalena Koźmala – kobieta z marzeniami i pasją, której się chce działać i realizować pragnienia. Master & Team Coach, Trener Biznesu, Specjalista mowy ciała i kreowania wizerunku w biznesie. Master Time Line Therapy i Hypnotherapy. Partner Zarządzający w firmie szkoleniowo – doradczej KS Group, Właściciel Restauracji Dobre Miejsce 65, Dyrektor Handlowy w firmie POSMmarket i Świat Przyssawek.

Członkini klubu Lady Business Club oraz Marka jest Kobietą. Zdobywczyni tytułu Laur Eksperta 2015/2016 za autorskie, specjalistyczne szkolenie „MOWA CIAŁA I WYKRYWANIE KŁAMSTWA W BIZNESIE” przyznawanego jako wyróżnienie dla usług cechujących się wysoką jakością, innowacyjnością, nowatorstwem oraz wysoką wartością dla klienta.

Pasjonatka mowy ciała i wykrywania kłamstwa w biznesie zdobywająca wiedzę u najlepszego specjalisty w tej dziedzinie – dr Paula Ekmana – uznanego w 2009 roku przez magazyn Time za jednego z najbardziej wpływowych ludzi na świecie. W 2015 wpisana na listę wykładowców Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury. Z wykształcenia politolog i prawnik, marząca kiedyś o karierze sędziego, którą porzuciła dla stanowiska przedstawiciela handlowego, doświadczającego różnych stanowisk w korporacji, aby w końcu jako manager zarządzający ludźmi i sprzedażą zakończyć pewien etap i rozpocząć własną przygodę ku realizacji marzeń. Pasjonatka tańca, nowych doświadczeń i odkryć, podążająca za mottem „Cokolwiek umysł ludzi sobie wyobrazi, człowiek może to osiągnąć.”

Magdalena Koźmala Plebiscyt kobbieciarnia

Kilka lat temu nawet nie przyszłoby mi do głowy, że…

mogę być w tym miejscu, w którym jestem dzisiaj, podążając drogą marzeń i założonych celów. Kiedy patrzę na małą dziewczynkę z dzieciństwa, przesadnie grubiutką i skromnie ubraną, jestem dumna z jej odwagi i otwartości na życie. Doceniam ją za każdy krok, który musiała pokonać mimo wielu przeszkód i często hamującego lęku. Doceniam człowieka, który był przy niej i z ogromną miłością zawsze powtarzał „Madziu, pamiętaj, że nauka jest najważniejsza” Dzisiaj wiem, że to przekonanie pozwala mi na realizację marzeń a nauka oznacza, nie tylko wiedzę, ale doświadczenia życiowe.

Pamiętam moment, w którym uświadomiłam sobie, że najwyższa pora na zmianę…

Pamiętam konferencję i wykład dotyczący wartości, ludzi i pytania i moje odpowiedzi płynące z głębi a potem ogromne refleksje przez bardzo długi czas. XII.2010 – początek mojej wewnętrznej zmiany, która potrzebowała czasu by dojrzeć, początek wolności, wyznaczania celów, nauki, upadków, powstań i doświadczeń. Moment, w którym pierwszy raz pomyślałam, że to ma sens? Kiedy zobaczyłam szczerość na twarzach ludzi mówiących „masz w sobie ogromną pasję, a w tym co tworzysz jest Twoje serce”.

W swojej pracy najbardziej doceniam możliwość…

wywoływania emocji, dzielenia się pasją, budzenia świadomości, budowania relacji i poznawania niesamowitych ludzi, zarządzania sobą i swoim czasem, nauki podejmowania bardzo ważnych decyzji i pokonywania lęków.

Na co dzień staram się kierować mottem…

”Traktuj innych tak, jakbyś chciał, aby Ciebie traktowano.”, ”Cokolwiek umysł ludzki może sobie wyobrazić, człowiek może to osiągnąć”, „Jeżeli chcesz coś osiągnąć bądź uczciwy wobec samego siebie”, „Lepiej zaczynać z błędem niż idealnie czekać”, „Doceniaj małe rzeczy”.

Siłę i motywację do dalszego działania czerpię

z mojego kobiecego ego i obietnic, które składam samej sobie, z marzeń i przekonania o ich realizacji.

Za swój największy, dotychczasowy sukces uważam…

to, że zaczynam czuć, że odnoszę sukces.

Kobieta na miarę dzisiejszych czasów” to dla mnie osoba, która…

posiada w sobie odwagę i ciekawość nowych doświadczeń; czuje się dobrze sama ze sobą a wszelkie działania podejmuje spójnie z wewnętrznym systemem wartości i szczerością wobec samej siebie; rozwija swoje kompetencje i umiejętności; ma pasję, a mówiąc o niej, potrafi wywoływać emocje; zawsze szuka rozwiązań; docenia siebie i innych ludzi; nie ocenia, lecz szuka przyczyny; uśmiecha się do ludzi…

pasek

 GALERIA UCZESTNICZEK PLEBISCYTU:

Tydzień 1.
Monika Kilan-Borowska <WYWIAD>

galeria plebiscyt

Tydzień 2.
Agata Kowalska <WYWIAD>

galeria plebiscyt

Tydzień 3.
Iwona Przybojewska <WYWIAD>

iwona plebiscyt

Tydzień 4.

Michalina Sierny <WYWIAD>

Michalina Sierny plebiscyt mini

 

- A word from our sposor -

Plebiscyt KoBBieta na miarę czasów: Magdalena Koźmala