ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

czekolada masaż kobbieciarniaKobiety kochają czekoladę – wiemy to nie od dziś. Okazuje się jednak, iż poza słodkimi endorfinami, jakich dostarcza nam ten niebywale trudny do oparcia się łakoć – wywiera na nasz organizm i samopoczucie wpływ znacznie bardziej korzystny, aniżeli mogłyście się tego spodziewać!

Choć już minimalna ilość przyjemności dostarczanej naszym kubkom smakowym, dzięki spożyciu czekolady, wystarcza wielu amatorkom jej regularnego zażywania – warto podkreślić, iż czekoladowe okłady pozostają równie przyjemne i zbawienne dla naszego ciała

Czekoladowa kąpiel wspaniale nawilża i skutecznie poprawia napięcie skóry, a tym samym poprawia jej elastyczność. Czekoladowy aromat kakao dodatkowo wprawi Cię w fantastyczny nastrój. Zafunduj sobie słodką czekoladową przyjemność bez konsekwencji dla twojej wagi, za to z korzyścią dla ciała i duszy.

Jak to zrobić? Aby przygotować sobie chwilę relaksu z kąpielą w czekoladzie potrzebujesz:

• 10-20 dag czystego kakao w proszku
• 1 l gorącej wody

Kakao zalej gorącą wodą, dokładnie wymieszaj i wlej do wanny. Aby twoja kąpiel przyniosła spodziewane efekty powinna trwać 15-20 min. Gotowe! Proste prawda?

czekolada masaż kobbieciarniaPamiętaj, że zabiegów kosmetycznych z udziałem kakao nie mogą stosować osoby uczulone na czekoladę oraz cierpiące na choroby i zapalenia skóry w tym łuszczycę i egzemę.

Zobacz także: Czekoladą w cellulit!

Pozdrawiam,

Roksana Borowska

właściciel: Roksan Studio Masażu

- A word from our sposor -

Poczuj się jak królowa i zapewnij sobie czekoladową kąpiel!