ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Wiosna tuż tuż, a nie od dziś wiadomo, że żadna pora roku tak jak Ona, nie kojarzy się z subtelnym pięknym natury. Właśnie takie – piękne, młode i zapierające dech w piersi, pozostają także pretendentki do tytułu tegorocznej Miss Polonia Bielsko-Biała! Jeśli chcecie na żywo przyglądać się ich zmaganiom o tytuł najpiękniejszej, zapraszamy Was na galę finałową konkurs już w przyszłą sobotę – 17.03.2018 w Dworku Eureka.

Już dziś prezentujemy Wam jednak zestawienie kandydatek do tytułu!

Nr 1 – Klaudia Szweter

Nr 2 – Anna Haczek

Nr 3 – Monika Wachełka

Nr 4 – Monika Liber

Nr 5 – Ewelina Fajkis

Nr 6 – Sandra Pawłowska

Nr 7- Kaja Oleszczuk

Nr 8 – Angelika Bąk

Nr 9 – Weronika Bajorek

Nr 10 – Sandra Matlak

Nr 11 – Małgorzata Macek

Nr 12 – Paulina Kubisz

Gala Miss Polonia to nie tylko wybór najpiękniejszej. To także impreza show-biznesowa realizowana w formie pokazu mody. 12 kandydatek.

Poza wyborem zwyciężczyni, goście będą mieli okazję podziwiać – pokaz mody Kartes, Chantale, pokaz torebek projektantki Joanna Kruczek, Biżuterii Lilou, odzieży Kaya By Karo, bielizny Li Parie czy pokaz mody męskiej – Łukasz Dopierajski.

Całość imprezy uatrakcyjni także dodatkowo nietuzinkowy pokaz tańca w stylu amerykańskim oraz ceremonia przyznania honorowej statuetki dla gościa specjalnego Gali.

W Jury zasiądzie m. in.  projektantka Natasha Pavluchenko, przedstawiciel Biura Miss Polonia i The Look of The Year Polska. Organizatorem konkursu pozostaje: Edyta Dwornik Agencja Mody Prestige.

- A word from our sposor -

Poznaj kandydatki do tytułu Miss Polonia Bielsko-Biała 2018