ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Justyna Rychlik - stylistka

Udział w ledwo co zakończonym festiwalu Blend ART, przyniósł Redakcji KoBBieciarni nie lada niespodziankę. Nieoczekiwanie, acz wyjątkowo szczęśliwie trafiła do naszego showroomu powalająco sympatyczna i niezwykle urokliwa Czytelniczka naszego portalu – Justyna Rychlik i… została na dłużej. Absolutnie zauroczeni jej osobą, postanowiliśmy dać i Wam, szansę bezpośredniego poznania Justyny. Stylistka stworzy w KoBBieciarni dział stylistyki ubioru, który – mamy głęboką nadzieję, wzbogaci poważną coachingowo-biznesową tematykę portalu o kolejny relaksujący, ultra kobiecy pierwiastek.

Justyna Rychlik - stylistkaJustyna Rychlik – z wykształcenia absolwentka filologii angielskiej. Jak sama twierdzi, ma już za sobą swój pierwszy, szczęśliwy debiut tłumaczeniowy. Sztampowe łamigłówki językowe, nie potrafiły jednak na długo zaspokoić ambicji zawodowych Justyny. Od najmłodszych lat wiedziała, że chce robić w życiu „coś więcej”. Pragnęła uszczęśliwiać ludzi, poprzez działania związane z barwną, nieprzeniknioną, tematyką mody i stylizacji ubioru. Swe artystyczne umiejętności, szybko przekuła w ręczną produkcję biżuterii, tworząc w tym zakresie liczne, niepowtarzalne, autorskie projekty. Całkiem niedawno, postanowiła jednak pójść o krok dalej. Pozwoliwszy sobie spełnić swe dziecięce marzenia, Justyna została stylistką i już od pierwszej chwili wiedziała już, że to jej żywioł. Jak sama zapewnia, uwielbia doradzać i pomagać osobom zagubionym w świecie mody, z jej pomocą zakupy staną się dla Was czystą przyjemnością, a dobór odpowiednich elementów garderoby i odnalezienie własnego stylu przybierze dla Was zgoła odmiennego charakteru, stając się żywą przyjemnością i czystą postacią odstresowującego, kobiecego relaksu.

Jeśli jesteście ciekawe, jak Justyna postrzega swoje codzienne, zawodowe zajęcie, przeczytajcie kilka słów, które napisała dla KoBBieciarni, aby zachęcić Was do śledzenia swojego cyklu.

„Czy zauważyłaś, że od jakiegoś czasu robienie zakupów z przyjaciółką, siostrą czy mężem nie jest już tak popularne. Zastanawiasz się dlaczego?
Odpowiedź jest prosta – teraz nastał czas osobistych stylistek i stylistów! Ich usługi dostępne są nie tylko dla celebrytów czy gwiazd, ale też każdej kobiety takiej, jak Ty i ja.
Profesjonalna stylistka może poddać Cię metamorfozie, która zmieni Cię nie tylko pod względem wyglądu lecz także odmieni wnętrze. Sprawi, że poczujesz się naprawdę doskonale, nawet z Twoimi małymi kompleksami (kto ich nie ma?).
Nie wahaj się; przestań narzekać i znajdź swój styl z jej lub jego pomocą.
Gwarantuję Ci, nie będziesz żałować. Wcześniej niż myślisz zostaniecie najlepszymi przyjaciółmi, a zakupy z nią/nim pokochasz na nowo.
Ciągle niezdecydowana? Uwierz mi, sprawdziłam na sobie, kto wie może to doświadczenie zmieni Twoje życie tak jak zmieniło moje…”

Nas przekonała, a Wy? Będziecie śledzić jej cykl?;)

Jeśli tak, do zobaczenia wkrótce!

- A word from our sposor -

Poznajcie Justynę Rychlik – stylistkę KoBBieciarni