ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

DSC_8074

Wczoraj, w warszawskim grill & barze OSADA, odbyła się uroczysta premiera kulinarnego albumu SZCZYPTA LUKSUSU pod redakcją Ilony Adamskiej, redaktor naczelnej Imperium Kobiet.

DSC_8301

Na evencie bawiło się ponad 120 osób, a wśród nich znani i lubiani: Katarzyna Miller, Robert Sowa, Karolina Nowakowska, Anna Kalata oraz Paweł Jasionowski i Paweł Janas z grupy Masters.

DSC_8173

DSC_8408

Imprezę poprowadził Ryszard Rembiszewski. W trakcie wieczoru wystąpiła z iście góralskim repertuarem skrzypaczka Magdalena Szymańska oraz zespół VOCART. O podniebienia gości troszczył się szef kuchni restauracji NAVONA, który w przepięknym ogrodzie serwował wyśmienite dania z grilla.

DSC_8196 DSC_8591 DSC_8349 DSC_8474Wzruszającym momentem eventu było pojawienie się na scenie podopiecznych Fundacji Sukces z maluchami i obdarowanie ich prezentami od licznych sponsorów współpracujących z wydawnictwem I.D.MEDIA.

DSC_8540 DSC_8678 DSC_8858

Szczypta Luksusu to album wyjątkowy. Znajdziecie w nim przepisy na wykwintne dania serwowane przez najlepszych szefów kuchni topowych restauracji w Polsce, blogerów i gwiazd. Udział w projekcie wzięły m.in. Kasia Zielińska, Beata Sadowska, Joasia Jabłczyńska, Krystyna Mazurówna, Monika Mrozowska.

DSC_8738

– Trzy miesiące przygotowań nie poszło na marne. Album wygląda fantastycznie. Premiera książki również bardzo udana. Cieszę się, że tak wiele osób chciało z nami świętować pojawienie się „Szczypty luksusu” na polskim rynku wydawniczym. To wyjątkowy projekt. Pieniądze ze sprzedaży książki zostaną przekazane na szczytny cel – Fundację Sukces, która wspiera samotne mamy. Już wczoraj w trakcie eventu przekazaliśmy 6 kartonów upominków od naszych partnerów: kosmetyki, bieliznę, zabawki, słodycze, bilety do kina. Mamy i ich dzieci były zachwycone – dodaje Ilona Adamska, pomysłodawczyni projektu.

DSC_8415 DSC_8446

kobbieciarnia

KoBBieciarnia też tam była!;)

A książka? Jest możliwa do nabycia już od 30 września w sieci EMPIK i na www.multistore24.pl

- A word from our sposor -

PREMIERA SZCZYPTY LUKSUSU W IŚCIE GÓRALSKIM STYLU