ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

wystrój wnętrz miedź kobbieciarniaMY kobiety jesteśmy jak sroki – kochamy wszystko co się świeci. Kolczykami, bransoletkami czy wisiorkami podkreślamy swoją urodę, ujawniamy, czasem nieświadomie, cechy naszej oryginalnej osobowości. Tym z nas, które oczekują od swych ozdób, aby stały się dla nich swoistą formą wyrazu, typowe błyskotki z czystego złota lub srebra już nie wystarczają. Szukamy nowych kolorów i nowych doznań.

wystrój wnętrz miedź kobbieciarniaWybierając się do jubilera lub przeszukując witryny sklepów internetowych coraz częściej znajdujemy więc biżuterię wytworzoną z miedzi i coraz bardziej dostrzegamy jej atuty. Przełamuje ona monotonną hegemonię poprzedników i do tego tak pięknie błyszczy! A blask? Dla nas kobiet, jest nie tylko sprzymierzeńcem, ale wręcz przeznaczeniem. Uwielbiamy być nim otaczane, delektujemy się jego lustrzanym odbiciem. Miedź dodaje nam niebywale ciepłego, nieprzytłaczającego blasku.

wystrój wnętrz miedź kobbieciarnia

Jubilerskie trendy we wnętrzach

wystrój wnętrz miedź kobbieciarniaMiedź powoli, ale i zdecydowanie wkracza również do naszych mieszkań. Dla projektantów i dekoratorów biżuteryjna inspiracja to prawdziwa gratka. W mieszkaniu nie kojarzy się ona już wyłącznie z tuzinem garnków zawieszonych na kuchennym relingu. Widzimy ją w elementach lamp, ramkach na zdjęcia, drucianych koszykach, misach, świecznikach wazonach, lustrach czy innych dodatkach.  wystrój wnętrz miedź kobbieciarniaElementy miedziane są biżuterią naszego mieszkania, dodają mu smaku i elegancji. Za ich pomocą możemy wykreować indywidualny charakter niemal każdej przestrzeni. Biżuteryjna natura miedzi przydaje wnętrzu kobiecości oraz szyku. Dla odważnych mamy meble w jej kolorze takie jak łóżka, szafki, stoliki kawowe. Są tapety, biokominki, a nawet sprzęt AGD. wystrój wnętrz miedź kobbieciarniaPrzy wykorzystaniu miedzianych barw odświeża się również stare i znane już projekty. Wszystko jest przecież dozwolone…. ale? Pamiętajmy, żeby nie przesadzić z jej użyciem w domu czy mieszkaniu. Popadniemy w skrajność i niepotrzebne efekciarstwo, a przytulne wnętrze zatraci swoją intymność. Wszak umiar jest wskazany we wszystkim, dekoracji mieszań także. wystrój wnętrz miedź kobbieciarnia

wystrój wnętrz miedź kobbieciarnia

wystrój wnętrz miedź kobbieciarnia

wystrój wnętrz miedź kobbieciarnia

wystrój wnętrz miedź kobbieciarnia

wystrój wnętrz miedź kobbieciarnia

Pozdrawiam,

Brygida Zagórska-Wincierz

projektant wnętrz, właściciel w: BZW STUDIO

 

- A word from our sposor -