ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Dzisiaj chciałam się podzielić z wami naprawdę prostym, a fajnym sposobem na wprowadzenie czegoś ciekawego do swojego związku. Pomysłem tym podzielili się w swoim filmiku Mimi i Alex Ikonn, gdzie opowiadali oni o swoich sposobach na zbudowanie i utrzymanie dobrej relacji miłosnej.

Idea polega na tym, że raz w miesiącu, na zmianę, jedna osoba przygotowuje randkę-niespodziankę. Druga połowa nie ma pojęcia, w którym dniu miesiąca ona się odbędzie, na czym będzie polegać itd.  Wszystko to pozostawać winno tajemnicą aż do dnia randki. Z racji elementu zaskoczenia, należy oczywiście dyskretnie upewnić się, że w danym dniu nasz partner będzie miał wolny czas. Inaczej zamiast miłej niespodzianki, cała zabawa może przerodzić się raczej w nerwówkę.
Sama randka nie musi być wyjątkowo wyszukana i oryginalna. Może obejmować 'zwykły’ spacer po nieodwiedzanej dotąd okolicy, spróbowanie wspólnie nowej rozrywki czy choćby prosty wieczór z filmami. Jeśli jednak lubicie choć trochę pogłówkować, zachęcam was do próbowania też bardziej kreatywnych randek.
W kolejnym miesiącu randkę z zaskoczenia przygotowuje druga osoba. I tak, co miesiąc, na zmianę. To świetny sposób na pokazanie drugiej osobie naszego uczucia i wspólne spędzenie czasu, który ciężko może być wygospodarować partnerom na co dzień. To także świetna okazja dla pozyskania niezapomnianych wspomnień. Ja na pewno spróbuję wdrożyć ten pomysł w swoim związku, a Wy? Dacie mu szansę?
autorka: Justyna Zielińska

- A word from our sposor -