ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

gala miss polski

Piękno&zdrowie, akcja na rzecz popierania zdrowia kobiet. Celem działania jest nauka, uświadamianie kobiet, sport i zdrowie. Do akcji przyłączyły się takie firmy jak: Galena,Berndorf bäderbau oraz Racketlon. W trakcie przygotowań do Gali Miss World Poland Bielsko-Biała organizator Agencja Mody Prestige zadbała o dobry nastrój 14 kandydatek. Jak mówi Edyta Dwornik właściecielka AM Prestige:

,,Konkurs Miss World Poland to niezapomniana przygoda oraz ogromna szansa w świecie mody. Wystąpienie na scenie nieodłącznie związane jest ze stresem. Postanowiliśmy więc zorganizować kilka atrakcji dla kandydatek dzięki czemu mogły się lepiej poznać.”

gala miss polski

Dzięki Klinice Galena Kandydatki dowiedziały się jak dbać o swoje zdrowie. Wzięły udział w szkoleniu zorganizowanym specjalnie dla nich! ,,Innowacyjne metody i odkrycia świata nauki”-tak można podsumować temat przewodni spotkania!

Kandydatki do Miss oprócz szkolenia spędzały czas aktywnie. Dbając o zdrowie i relaks wzięły udział w rozgrywce w badmintona na Kortach tenisowych Racketlon Club Mazańcowice, a także odpoczęły w strefie basenowej Hotelu Młyn Jacka. Basen powstał dzięki firmie Berndorf bäderbau.Z niecierpliwością czekamy na 12 marca, kiedy dowiemy się która z Pań będzie reprezentować nasz region na oficjalnym finale w Warszawie.

 Foto.Adam Wróbel

gala miss polski gala miss polski

 

- A word from our sposor -

Przygotowania do Konkursu Miss World Poland trwają!