1. […] Szczegóły dotyczące wysokości wpisowego, sposobu jego opłacenia oraz nadsyłania zgłoszeń konkursowiczek, a także informacje dotyczące oczekujących na nie nagród i pozostałych atrakcji wyścigu, znajdziecie w regulaminie Lady’s Tour, zamieszczonym pod adresem: Rajd LADY’S TOUR – wyjątkowa impreza dla miłośniczek motoryzacji!!! […]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

 

Rajd LADY’S Tour - KoBBieciarnia

Mieszkanki Bielska-Białej już we wrześniu będą miały niepowtarzalną okazję uczestniczyć w cyklu eliminacji turystycznego rajdu samochodowego z elementami rywalizacji sportowej – LADY’S TOUR. My z kolei z ogromną przyjemnością możemy ogłosić objęcie patronatu medialnego nad tą jedyną w swoim rodzaju – motoryzacyjną imprezą dla kobiet!

Nasze wspaniałe KoBBietki – jeżeli tylko lubicie wyzwania, smak adrenaliny towarzyszący zdrowej rywalizacji sportowej; jeżeli nie boicie się ubrudzić paznokci, a za kółkiem czujecie się pewniej niż niejeden facet popisujący się paleniem gumy na prostym odcinku „od świateł do świateł” – gorąco zachęcamy Was do udziału w LADY’S Tour!

To prawdziwie kobiece, motoryzacyjne wydarzenie na którym nie może Was zabraknąć. Bądź co bądź która z Was nie lubi po prostu wsiąść za kółko samochodu i „uciec” choć na chwilę od codziennych obowiązków do swojej ulubionej kawiarni… lub najbliższej galerii handlowej;)

W rajdzie mogą brać udział jedynie kobiety powyżej 18 roku życia. Załogę biorącą udział w rajdzie tworzy kierowca i pilot, jednak wiedząc o tym, że im nas więcej, tym weselej – organizator dopuszcza możliwość zabrania ze sobą przyjaciółek jako pasażerek:)

Na wyznaczonej trasie uczestniczki będą musiały stawić czoła przeróżnym konkurencjom, wymagającym niejednokrotnie wiedzy motoryzacyjnej oraz umiejętności technicznych. Załogi startujące w rajdzie korzystają z własnych pojazdów, oznakowanych dostarczonymi przez organizatora numerami startowymi oraz logotypami partnerów wspierających imprezę.

Dla najlepszych ekip przewidziane są oczywiście atrakcyjne nagrody, a także miejsce w wielkim Finale, który odbędzie się w Katowicach.

A wieczorem… Bankiet dla wszystkich uczestniczek oraz zaproszonych gości🙂

Same widzicie – po prostu nie może Was tam zabraknąć – tego jeszcze u nas nie było 😉

Zapraszamy także na oficjalny fanpage wydarzenia – www.facebook.com/ladystour

Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w regulaminie LADY’S Tour:

REGULAMIN LADYS TOUR str1

REGULAMIN LADYS TOURstr2

- A word from our sposor -

Rajd LADY’S Tour – wyjątkowa impreza dla miłośniczek motoryzacji!!!