Redakcja KoBBieciarni

KoBBieciarnia.pl to nowoczesna platforma blogerska oraz przestrzeń ekspercka, skupiająca profesjonalistów wielu dziedzin związanych z życiem kobiety, okraszona sporą dawką kobiecej rozrywki.

Mateusz-Wasik Mateusz Wasik – Redaktor Naczelny

Właściciel Agencji Marketingowej – Mattwasik Studio

Właściciel marki biżuteryjnej: MATTSHIELD Z wykształcenia informatyk którego specjalnością jest grafika komputerowa, z pasji instruktor brazylijskiej sztuki walki Capoeira. Od kilku lat łączy prowadzenie agencji marketingowej Mattwasik Studio, z pracą specalisty w jednej ze spółek Grupy Kapitałowej LOTOS S.A. Prywatnie – miłośnik motoryzacji, sztuk walki i wszelakich sportów ekstremalnych. Nieustannie szukający wyzwań zawodowych, każdego dnia, ustawicznie, małymi krokami, realizuje wyznaczane sobie cele poszukując inspiracji w otaczającym go świecie, czego przykładem jest choćby KoBBieciarnia!

Za dostarczanie naszym czytelniczkom kreatywnych inspiracji, wysublimowanego humoru i relaksującej przyjemności, odpowiadają w KoBBieciarni, nasze niezastąpione Redaktorki działu Casual:

barbara-lech-redaktorki
Barbara Lech – COACHING DIETETYCZNY

Life&Biznes Coach, szkoleniowiec, mówca motywacyjny. Autorka książek „Eksperyment” i „Motywator dietetyczny”. Właścicielka www.barbaralech.pl Absolwentka coachingu i mentoringu, a także studiów magisterskich na kierunku malarstwo oraz podyplomowych zarządzanie firmą, rachunkowość oraz terapie naturalne. Od ponad 20 lat związana z rozwojem osobistym. Kobieta ciekawa życia, z ogromną przyjemnością towarzyszy klientom w odkrywaniu ich drogi. Regularnie uczestniczy w dużych wydarzeniach na które jest zapraszana jako ekspert, specjalista i gość specjalny. Prowadzi panele dotyczące wizerunku, wystąpień publicznych, strachu i motywacji. Jej motto to „Doceń swoje piękno”, „Doceń siebie”.

edyta folek kobbieciarniaEdyta Folek – KOSMETOLOGIA

Właścicielka Studia Urody Fantazja w Bielsku-Białej Kosmetyczka ze specjalizacją w dziedzinie wizażu i charakteryzacji, promotorka zdrowego trybu życia. Z pasją i zaangażowaniem zgłębia każdego dnia tajniki swego dynamicznie rozwijającego zawodu. Począwszy od roku 2009 z dużym powodzeniem i  nie mniejszym entuzjazmem prowadzi Studio Urody Fantazja, któremu oddaje całe swoje serce i czas. Jak sama utrzymuje – jest jedną ze szczęściar witających każdy poranek z uśmiechem, pojawiającym się na twarzy na samą myśl o pracy.

Jolanta Reisch-Klose – LIFESTYLE

Autorka:mamanieidealna.blog.onet.pl

Absolwentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Dziennikarka prasowa i radiowa, laureatka ogólnopolskich nagród branżowych, autorka opowiadań dla dzieci. Długoletnia redaktorka Polskiego Radia Opole. Autorka publikacji w prasie ogólnopolskiej (Polska The Times), lokalnej (Nowa Trybuna Opolska) oraz w polskojęzycznej prasie w Wielkiej Brytanii (Polish Express, Goniec Polski, Link – Polska).

Brygida-Zagórska-Wincierz Brygida Zagórska Wincierz – WNĘTRZA

Właścicielka Biura Projektowego – BZW Studio

Z wykształcenia dyplomowany architekt wnętrz, prywatnie orędowniczka poszukiwania artystycznych inspiracji w najmniejszych choćby detalach życia codziennego. Do granic perfekcyjna w realizowaniu swych projektów co do najmniejszych szczegółów, bez granic – zafascynowana światem designu. W jej artykułach odnajdziecie niezmierzone pokłady najwyżej klasy, wnętrzarskich inspiracji, które zmotywują was do tchnięcia w wasze domy i mieszkania prawdziwie artystycznego wyrazu.
Małgorzata Maksjan kobbieciarnia redaktorkiMałgorzata Maksjan – MEDYCYNA ESTETYCZNA
Autorka bloga: Blog Chirurgicznie Precyzyjny
Dziennikarka związana z redakcjami modowo–lifestylowymi, PR-owiec, a od niedawna także blogerka. Nieustannie wierząca w drugiego człowieka, optymistka patrząca na świat przez różowe okulary. Wielka pasjonatka chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Uważa, że prawdziwie „piękne marzenie” to nie takie, które spełnia się z łatwością, lecz takie, na które czeka się długo – na tyle długo, aby po drodze nauczyć się czegoś wartościowego. Jej blog to osobisty zapis drogi do spełnienia marzeń o pięknie, uzyskanym przy pomocy zbawiennego skalpelu chirurgii plastycznej.

Magdalena Leszner skrzecz kobbieciarnia redaktorkiMagdalena Leszner-Skrzecz – SZTUKA
Autorka bloga: Code de femme
Z wykształcenia – historyk sztuki. Jej fascynacja sztuką zaowocowała ukończeniem studiów z historii sztuki na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Podziw dla Haute Couture i klasyki mody rozwinął pasję, która przerodziła się w studia na Łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. Miłość do literatury sprawiła, że również pisaniem zajmuję się na co  dzień. Jak sama przyznaje – ogląda świat przez artystyczne okulary, które założyła jako mała dziewczynka i chyba nigdy nie zdejmie. Autorka wyjątkowej publikacji: Paryski Świt, której premiera wzruszyła kobiecym rynkiem wydawniczym. Oryginał na miarę czasów –  woli książki, aniżeli ekran komputera. Internetowy piśmiennictwo to dla niej zupełnie nowy obszar działania i prawdziwa przygoda.

Magdalena Grudzińska Monika Grudzińska – ZDROWA KUCHNIA

Autorka bloga: Good Morning – Tarczyca

Na blogu, który dedykuje osobom z niedoczynnością tarczycy, porusza tematy diety, sportu i zdrowia. Stara się motywować do aktywności fizycznej. Nie wierzy w „diety cud”, dlatego stawia na racjonalne odżywianie. Jej niezwykle apetyczne fotografie żywności, potrafią skłonić do zdrowego, niskokalorycznego, bezglutenowego żywienia, nawet największych sceptyków  wymagającej kuchni slow. Z wrodzonym sobie optymizmem podchodzi do kwestii żywieniowych problemów zdrowotnych, obalając mity i  „rozbrajając” narosłe w tym zakresie demony.

justyna hess - KoBBieciarniaJustyna Hess – URODA, LIFESTYLE, MODA
Autorka bloga: Mess by Hess
Justyna to autorka bloga parentingowo-lifestylowego dla nowoczesnych, aktywnych zawodowo kobiet i mam: Mess By Hess, a jednocześnie właścicielka nowoczesnej marki odzieżowej plus size, o tej samej nazwie. Kochająca szminki, bezy i swoją pracę – przyszła mama. Uzależniona od adrenaliny, na swoim koncie ma organizację wielu eventów dla różnych firm. W wolnym czasie piecze, gotuje i prowadzi bloga o tematyce lifestylowej. Z wypiekami na twarzy śledzi polskie blogerki oraz amerykańskie seriale. Nie toleruje malkontenctwa i zimnej kawy. Gwarantujemy, iż jej wpisy zabiorą Was w krainę słodkiego odprężenia i prawdziwego, mieszczącego się jednak zawsze w granicach dobrze pojętego, zdrowego rozsądku.

agniesza jaskiewicz redaktorki kobbieciarniaAgnieszka Jaśkiewicz – ROZWÓJ OSOBISTY
Autorka bloga: Świat Blondynki
Aktualnie kształci się na Uniwersytecie w Białymstoku na kierunku pedagogika. Pasjonatka rozwoju osobistego, psychologii oraz zdrowego egoizmu. Czynna uczestniczka konferencji rozwojowych tj. „Strefa Zmian”, czy „Lady Business Club”. Z pasją i zaangażowaniem tworzy swojego bloga po to, aby motywować innych do rozwoju, spełniania marzeń oraz realizowania własnego potencjału. Nie boi się przeciwności losu, bo jak sama powtarza: „Problemy nie istnieją, są tylko życiowe wyzwania”. Kobieta o wielkich ambicjach i ideałach. Nie znosi przeciętności. Uważa, że każdy człowiek ma własną misję życiową, którą powinien realizować.

Magdalena Nikiel Magdalena Nikiel – LIFESTYLE, PSYCHOLOGIA

Z wykształcenia fizjoterapeutka, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. Rodowita krakowianka, zapalona podróżniczka, wieloletnia mieszkanka największych stolic Europy. Prywatnie, mama uroczego kawalera – Oliwiera i partnerka jego równie urokliwego „prototypu” Adama. Ceniona w środowisku magazynów i portali kobiecych, autorka wpisów o charakterze lifestylowym i psychologicznym, z nutą ironii i sporą dawką błyskotliwego spojrzenia na rzeczywistość prezentująca tematy błahe tylko z pozoru.

agnieszka zielińskaAgnieszka Zielińska – URODA

Beauty ekspert, autorka innowacyjnego projektu Beauty Code, manager, trener, coach, kosmetolog z ogromną pasją do zdrowej skóry i niewyczerpanymi pokładami zrozumienia dla podstawowej potrzeby każdej kobiety: posiadania zdrowej i pięknej cery. Łączy wiedzę z zakresu pielęgnacji domowej, kosmetologii, medycyny estetycznej, z bogatym, dziesięcioletnim doświadczeniem biznesowym, nabytym podczas pracy w koncernach kosmetycznych i farmaceutycznych. Autorka bloga: Świat piękna – Beauty Code.

Agnieszka ŚwięchAga Święch – EDUKACJA, KULTURA

Autorka bloga: Dom strachów

Mama nastolatki, pasjonatka edukacji, blogerka, autorka projektów dla młodzieży ponadgimnazjalnej, przedsiębiorca. Uparcie lobbuje nad wprowadzaniem zmian w edukacji, propaguje wychowanie dzieci w wolności i szacunku. Poprzez tworzenie innowacyjnych warsztatów, obozów dla młodzieży, w których biorą udział autorytety z dziedzin takich, jak filozofia, czy neurobiologia, stara się tworzyć przestrzeń do wspólnej dyskusji. Uczestnictwo w zajęciach daje młodym szansę np. na trafny wybór przyszłego kierunku studiów.

SYLWIA KOWALSKASylwia Kowalska – DIETETYKA

Właściciel w: Bioseko – sklep z artykułami ekologicznymi

Z wykształcenia i pasji dietetyk. Pracuje jako diet coach i doradca żywieniowy. Motywuje do zdrowej zmiany stylu życia. Interesuje się dietoterapią, dedycyna naturalną i psychodietetyką. Jej celem jest zwiększenie świadomości społeczeństwa w kwestii odżywiania oraz udowodnienie, że racjonalne, zdrowe żywienie, ma znaczenie. W wolnym czasie czyta książki i dużo spaceruje. Jej motto brzmi: „Niech pokarm będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem!”

zuzanna piórkowskaZuzanna Piórkowska – PARENTING

Autorka bloga: Huston, mamy dziecko!

Absolwentka Pedagogiki oraz Resocjalizacji na Uniwersytecie Warszawskim. Kreatywna i twórcza nauczycielka wychowania przedszkolnego. Szczęśliwa żona i mama rocznego Julka. Od niedawna również autorka bloga parentingowego Houston mamy dziecko, na którym chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Miłośniczka obcowania z naturą, zgłębiania wiedzy z zakresu psychologii i rozwoju osobistego. Marzy o założeniu własnej kawiarni edukacyjnej dla dzieci.

Daria Świetlik KoBBIECIARNIADaria Świetlik – LIFESTYLE, PODRÓŻE

Autorka bloga: My Gorgeus Life i Legal Consulting Świetlik

Przyszły adwokat, przedsiębiorca i psycholog w jednym. Pełna pasji, wśród których znajdują się fotografia, pisanie, taniec, teatr, opera, języki obce. Najchętniej spędzałaby czas w podróży, odkrywając świat kawałek po kawałku i próbując nowych smaków, a później odtwarzając je w zaciszu domowej kuchni. Milion pomysłów w głowie i każdy z nich chętna zrealizować choćby od zaraz. Zakochana w życiu z wzajemnością i tą właśnie miłością, fascynacją każdym dniem i radością odkrywania stara się dzielić na swoim blogu z innymi, pokazując również, że marzenia wcale się nie spełniają – marzenia się spełnia!

Dorota Śliwińska kobbieciarniaDorota Śliwińska – ZARZĄDZANIE DOMOWYM PORTFELEM

Autorka bloga: Mama Dom Praca

Zawodowo – doradca klienta w zakresie produktów kredytowych, specjalista ds. hipotek. Prywatnie – propagatorka rozsądnego wydawania pieniędzy i zarządzania comiesięcznymi wydatkami z budżetu domowego. Oswaja nielubiane słowo „oszczędzanie” i zamienia je w przyjemne doznania wynikające z faktu posiadania większej ilości gotówki oraz poczucia bezpieczeństwa. Zdecydowany praktyk opierający swoje artykuły między innymi o codzienny trud wychowania dwóch córek 15 i 2 lata. Miłośniczka podróżowania.

agata ciesielska kobbieciarniaAgata Kreft Ciesielska – FOTOGRAFIA

Autorka bloga: Cyk Cyk Studio

Właściciel studia fotograficznego Cyk Cyk Studio. Właściciel studia fotograficznego Cyk Cyk Studio. Z wykształcenia historyk sztuki, z zamiłowania fotograf, od niedawna mama. Za własną misję poczytuje wzruszać i wywoływać w ludziach pozytywne emocje. Kiedy obrabia zdjęcia, można powierzać jej najskrytsze tajemnice, gdyż jak sama twierdzi – maksymalne skupienie uniemożliwia jej kontakt ze światem. Kocha tarzać się w piasku i puszczać bańki ze swoimi małymi modelami. Uwielbia obserwować i fotografować rozkochanych w sobie ludzi. Mieszka w centrum nadmorskiego miasta i wcale nie pragnie wyprowadzać się do domu na wsi, o ile nie będzie to posesja na krawędzi fiordu. Uwielbia kawę z ogromną ilością mleka, dźwięk migawki aparatu i gotowanie dla swoich znajomych.

Anna Maja Wasilewska kobbieciarniaAnna Maja Wasilewska – ZDROWA ŻYWNOŚĆ

Autorka bloga: Sokowirówka Food Truck

Socjolog, certyfikowany doradca żywieniowy i kucharz amator. Uzależniona od pasji do zdrowego odżywiania. Kreator smaków i założycielka Sokowirówki –  najzdrowszego Food Trucka w stolicy stworzonego z chęci do propagowania idei slow foodu i uzupełnienia niedoborów witamin w narodzie. Autorka bloga z inspiracjami na energetyzujące koktajle i smoothies. Prywatnie mama i mistrzyni gotowania z dzieckiem przyczepionym do nogawki.

Kasia Amonowicz KoBBieciarniaKatarzyna Amanowicz – PODRÓŻE

Nazwa bloga: Włochy okiem blondynki

Na co dzień pracownik małego biura handlowego. Prywatnie – wielka pasjonatka Włoch i wszystkiego, co włoskie. Uwielbia podróże w stylu slow, szczególne te, w kierunku włoskiego buta, ale nie tylko. Druga jej miłość to Bałkany. Jak sama mówi o sobie – pozostaje otwarta na nowe przygody, ludzi i poznawanie świata. Jej wyjątkowe wpisy okraszone zdjęciami pięknej Italii przenoszą nad słoneczny basen Morza Śródziemnego nawet pośrodku polskiej, zimowej zawieruchy.

Marta Grygiel KoBBieciarniaMarta Grygiel – JOGA, SAMOROZWÓJ

Autorka bloga: Pozytywnie zakręcona Joginka i Pozytywnie Zaczytana

Kobieta z pasją, Kocha aktywność fizyczną, każdą chwilę przeznacza na sport na świeżym powietrzu. Z wykształcenia politolog, zawodowo pracujące w księgowości, z zamiłowania… joginka. Zadowolona z każdego dnia, nieustannie poszukająca nowych inspiracji, wyzwań i tematów na prowadzone przez siebie blogi. W wolnym czasie pisze opowiadania. Przez życie idzie z szerokim uśmiechem na twarzy, małymi kroczkami zmierza do realizacji swoich celów i marzeń.

Izabela Bielicka kobbieciarniaIzabela Bielicka – SZTUKA ŻYCIA

Autorka bloga: Slow blog Izabela Bielicka

Właścicielka Firmy Szkoleniowej Izabela Bielicka. Założycielka i pomysłodawczyni firmy szkoleniowej i przestrzeni w sieci, gdzie spotykają się „Wirtuozi Życia„. Z wykształcenia magister sztuki, ze świadomego wyboru coach, z pasji – kobieta poszukująca prawdy o sobie i świecie. Mimo że muzyka jest jej ukochaną towarzyszką, ceni ciszę. Na swoich cyklicznych spotkaniach wspiera kobiety, dając im możliwość podróży w głąb siebie.

Kamila Gutowski kobbieciarniaKamila Gutowski – SZTUKA ŻYCIA

Autorka bloga: Twoje trzecie oko

Przedsiębiorca. Inwestor. Współwłaścicielka SKILLS NET sp. z o.o, księgarni TWOJE TRZECIE OKO, wydawnictwa TWOJE TRZECIE OKO, a wreszcie także firmy szkoleniowej Projekt OD-NOWA. Certyfikowany trener, mówca motywacyjny. Współautorka audycji radiowych. Kobieta, która z całych sił promuje życie w zgodzie ze sobą, wspierając wszystkich, którzy tak, jak ona niegdyś – poszukują swojej drogi do sukcesu i satysfakcji z życia. Prywatnie – zakochana żona i szczęśliwa mama.

Irena Kolbuszewska kobbieciarniaIrena Kolbuszewska – JĘZYKI OBCE

Autorka bloga: Languages with confidence

Prywatnie mama 14-letniej Lucyny. Zawodowo – właściciel firmy Languages with Confidence. Lektor języków obcych w szkołach językowych. Aktualnie przymierza się do własnej działalności w ramach projektu heART earned skills. Z wykształcenia i zamiłowania romanistka, hispanistka i pedagog (ze specjalizacją Edukacja elementarna i j. angielski). Dumna posiadaczka Cambridge Certificate in English Language Teaching to Adults (CELTA). Uwielbia język francuski. To właśnie we Francji rozpoczęła się jej przygoda z rysunkiem i malarstwem, która trwa już 18 lat. Chętnie tworzy obrazy różnymi technikami, ale najbardziej kocha akwarele, tusz i pastele suche. Jej prace można obejrzeć na stronie Heart Earned Skills.

Ania-Pisulak Ania Pisulak – KUCHNIA I DESERY

Autorka bloga: rozowapatera.blogspot.com

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego – kierunek dietetyka. Fanka sportu, rekreacji oraz sezonowych warzyw i owoców, za które dałaby się pokroić. Miłośniczka gotowania i pieczenia. Mistrzyni prezentacji deserów. Łakocie prezentowane przy pomocy obiektywu jej aparatu fotograficznego, powodują, iż każdy, nawet największy przeciwnik słodyczy, pozostaje bezbronny, łaknąc, jak najszybszej materializacji tego, co widzi na ekranie swojego komputera po wstukaniu adresu jej słodkiego, różowego bloga.

Edukacja żywieniowa kobbieciarniaSylwia Górzna Magdalena Kopała – ZDROWE ODŻYWIANIE

Autorki bloga: Edukacja Żywieniowa.PL

Autorki projektu EdukacjaŻywieniowa.PL. Poświęcają każdą chwilę, aby tworzyć praktyczne rozwiązania dietetyczne oraz pomagać w trwałej zmianie nawyków i kształtowaniu świadomych postaw żywieniowych. Wspólnie tworzą programy edukacyjne dla rodzin, prowadzą warsztaty o zdrowym odżywianiu, a po godzinach komponują zdrowe przepisy i gotują dobrze zbilansowane dania.

Monika Hajdenrajch - kobbieciarniaMonika Hajdenrajch – LIFE COACHING

Autorka bloga: Para Mieszana

Twórczyni projektu coachingowo-edukacyjnego Para Mieszana. Coachka i trenerka rozwoju osobistego; specjalizuje się w coachingu relacji na różnych etapach życia; pomaga tworzyć szczęśliwsze relacje z bliskimi osobami, ze światem a przede wszystkim z samą/samym sobą. Swoją pasją dotyczącą rozwoju osobistego oraz budowania relacji dzieli się podczas warsztatów, coachingów indywidualnych i grupowych a także na blogu Para Mieszana i fanpage’u o tej samej nazwie. Prywatnie matka dwóch synów i szczęśliwa kobieta „po przejściach” w związku z mężczyzną „z przeszłością”. Zadeklarowana feministka, wielbicielka dobrej lektury, kotów oraz snu.

Roksana Borowska kobbieciarniaRoksana Borowska – SZTUKA MASAŻU

Autorka bloga: Roksan – Studio masażu

Właścicielka Studia Masażu Roksan. Z wykształcenia pedagog i masażystka. Pasjonatka życia, zafascynowana współczesną sztuką łączenia masażu z psychologią. Prowadzonemu przez nią salonowi, przyświeca dewiza: „Poczuj Poznaj Zrozum”. Siłą uzdrawiającego dotyku przenosi swych Klientów w świat błogiego uniesienia, piękna i relaksu. Co paradoksalne – jej życie prywatne to zupełna odwrotność słodkiej krainy wyciszenia, jaką ofiaruje w swoim salonie. Prywatnie Roksana to wulkan energii – romantyczka, artystka i szalona podróżniczka. Jak sama przyznaje – masaż, sport, dieta, zdrowie i uroda to nie praca, to prawdziwa pasja!

agata pierzchała kobbieciarniaAgata Pierzchała – PSYCHOLOGIA ZWIĄZKÓW

Autorka bloga: PoWolność Twórczyni idei Powolność.

Autorka metody pracy SLOW Coaching. Kobieta kreatywna, międzynarodowy Coach ACC ICF, Trenerka Biznesu, Konsultantka Insights Discovery. Specjalizuje się we wspieraniu osób, które chcą sięgnąć PoWolność w Życiu, Pracy oraz Związku, o czym pisze na swoim blogu. W myśl przyświecającej jej maksymy, inspiruje do podejmowania działań dających satysfakcję i pomagających w odszukaniu  życiowego „sensu”, przy jednoczesnym zachowaniu balansu pomiędzy wysiłkiem i niezbędnym odpoczynkiem, jak również respektowaniu raz przyjętych, życiowych wartości.  Autorka rozwojowej gry coachingowej dla par Jupitajnia Couple, polecanej związkom w celu otwarcia się na rozwój i partnerską bliskość. Prywatnie – nie wyobraża sobie życia bez zwierząt, gier planszowych, muzyki i podróży.

Magdalena Kuprewicz i Anna Rozdejczer - kobbieciarniaMagdalena Kuprewicz – PSYCHOLOGIA RODZINY

Anna Rozdejczer

Autorki bloga: Dogadani.

Magdalena Kuprewicz (na zdj. z lewej) to psycholog, certyfikowany trener komunikacji TSR, pedagog Montessori, terapeuta pedagogiczny i twórczyni Relateki. To absolwentka Szkoły Trenerów Grypy Trop, a prywatnie także zabiegana mama dwóch uroczych chłopców. Od 13 lat zajmuje się wychowaniem i zgłębianiem tematu komunikacji w różnych obszarach. Anna Rozdejcze (na zdj. z prawej) to również dumna mama dwójki wspaniałych dzieci. W życiu zawodowym, Anna jest pedagogiem, nauczycielem Montessori, certyfikowaną trenerką komunikacji TSR i podobnie jak Magdalena – twórczynią Relateki, bloga i vloga. Działanie w tandemie, to ich najlepsza recepta na sukces. Działając razem towarzyszą swym Klientom w odkrywaniu pozytywnej komunikacji, podążając za słowami maksymy H. Kellera: „Słowa są skrzydłami umysłu”.

Paulina Kraklio KobbieciarniaPaulina Kraklio – FIT MIND COACHING

Autorka bloga: Fit Mind Coach

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, ukończyła specjalistyczne szkolenie w Akademii Ekspertów przy Instytucie Coachingu i Instytucie Psychologii Płci.  Fit umysł jest jej autorskim projektem – wiecznie żywym i elastycznym. Paulina pozostaje również twórczynią i właścicielką  marki Fit Mind Coach Training&Coaching. Zawodowo propaguje zdrowy styl życia, zdrowe odżywianie, aktywny odpoczynek oraz… słodkie nicnierobienie. Dla Pauliny „fit umysł” to zdrowie i pewność siebie. To wyznaczenie i realizacja celów. To bycie sobą, naturalność, akceptacja samej siebie. To piękna i zadbana Ty. Bo wszystko zaczyna się w Twojej głowie! Pomysłodawczyni cyklu spotkań „Weź się na warsztat…” mającego na celu pomoc kobietom w rozwoju osobistym i udoskonalaniu swojego życia oraz spełnianiu się jako współczesne kobiety sukcesu. Prowadząca indywidualne sesje oraz warsztaty dla kobiet.

Iwona Kozłowska - Bates kobbieciarnia redaktorkiIwona Bates – DIETETYKA

Autorka bloga: Dieta zdrowych kalorii

Dietetyk w Dieta Zdrowych Kalorii. Na co dzień, prowadzi gabinet dietetyczny oraz bloga, o tej samej nazwie. Uczy innych jak jeść zdrowo i smacznie, aby służyło to ciału i pozwalało na trwały efekt spadku wagi. Trener; prowadzi warsztaty i wykłady z zakresu zdrowego odżywiania oraz marketingu. Występuje także w roli edukatora zagadnień związanych z chorobą cukrzycy. Prywatnie, żywo interesuje się gotowaniem. Kwestie zdrowego odżywiania towarzyszą jej niemal nieustannie. Gdy sama nie przygotowuje posiłków, w wolnym czasie rozczytuje się w tej dziedzinie. Interesuje ją głównie odżywianie młodzieży uprawiającej sport. W przeszłości, sama prowadziła na ten temat warsztaty edukacyjne.

magdalena-utkowska-redaktorkiMagdalena Rutkowska – MODA I STYLIZACJA

Właścicielka i założycielka marki Mili-tu Bags, produkującej oryginalne i praktyczne damskie oraz młodzieżowe torebki. Absolwentka filologii polskiej, w przeszłości-pracownik w korporacji, który po 11 latach swojej korporacyjnej drogi postanowił opuścić swoja strefę komfortu i zająć się modową pasją projektowania. Freelancerka z głową pełną pomysłów. Pasjonatka podróży, miłośniczka fitnessu i dobrej lektury. Kocha odkrywać to co nieznane, nabywać nowe umiejętności i żyć aktywnie. Nie zna słowa nuda.  Nie zniechęcają jej przeszkody i porażki. Mama 6 letniego Mikołaja i 2,5 letniej Mai, która uczepiona jej nogawki, na co dzień towarzyszy Magdalenie w pracy.

Wiktoria Mila Redaktorki kobbieciarniaWiktoria Mila – SPORT I ZDROWIE

Autorka bloga: Wiktoria Mila

Jak sama przyznaje – jest absolutnie zakochana w fitnessie, dietetyce oraz psychologii. To kobieta wielozadaniowa, a jednocześnie niezwykle skuteczna i efektywna w swym działaniu. Liderka grupy konsumencko – sprzedażowej w branży FMCG. Koordynatorka szkoleń z zakresu samorozwoju. W prywatnym życiu przejawia szczególne upodobania do zakupów, książek oraz… kawy. Na swoim blogu stara się poruszać najważniejsze dla każdej kobiety kwestie, związane z dbałością o dobry, zdrowy i zadowalający wygląd zewnętrzny.

Monika Szadkowska REDAKTORKI kobbieciarniaMonika Szadkowska – MACIERZYŃSTWO, COAHCING PŁODNOŚCI

Autorka bloga: Chcę mieć dziecko i Fenomen kobiecości

Absolwentka Pedagogiki na Uniwersytecie Warszawskim. Terapeutka, coach. Na co dzień pracuje z kobietami w trudnych sytuacjach: żonami alkoholików oraz kobietami poszukującymi własnej życiowej drogi. Z myślą o nich powstała jej strona Fenomen kobiecości. Jej drugą wielką pasją i życiową misją pozostaje coaching płodności. Wsparcia i mentalnej pomocy dla kobiet, które bezskutecznie oczekują na dziecko, a czekanie to utrudnia im, a bywa, że uniemożliwia im codzienne życie – udziela swoim czytelniczkom dzięki stronie: Chcę mieć dziecko. Autorka publikacji w Magazynie Chcemy być Rodzicami, internetowym Magazynie Psychologicznym Tu i Teraz. Twórczyni warsztatów dla osób zmagających się z niepłodnością „Zwiększ Swoją Szansę na Ciążę”. Prywatnie – mama trójki uroczych dzieci, entuzjastka wycieczek za miasto i dobrej literatury.

Barbara Pakuła redaktorki kobbieciarniBarbara Pakuła – OPTOMETRIA

Autorka bloga: Jak widzieć lepiej?

Właścicielka firmy Visus Optyk w Suwałkach. Optometrystka, kontaktolog, optyk okularowy. Zawodowo zajmuje się doborem korekcji okularowej, aplikacją soczewek kontaktowych oraz terapią widzenia dzieci i dorosłych. Na prowadzonym przez siebie blogu, promuje profilaktykę oraz edukację zdrowotną w zakresie prawidłowego widzenia. Prywatnie – zdecydowana minimalistka, silnie zafascynowana Suwalszczyzną, jak również górskimi wędrówkami. Biorąc pod uwagę rzadką, acz niezwykle istotną tematykę jej autorskiego bloga, śmiało możemy zaryzykować twierdzeniem, iż dzięki jej wpisom „przejrzycie na oczy”; zdrowe oczy.

Agnieszka Organizerka redaktorki kobbieciarniaAgnieszka Organizerka – LIFESTYLE

Autorka bloga: Centrum Zarządzania

Absolwentka socjologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z pierwszego wykształcenia plastyk. Od prawie dekady związana z kulturą, w której zajmuje się zarządzaniem i koordynowaniem. Jest typem zadaniowca, który zanim zacznie działać, obmyśla strategie a potem tworzy plan B, a nawet C. Pasjonatka organizowania i planowania. Szuka dziury w całym, byle odkryć słabe punkty i przygotować się na zmienne okoliczności. Prywatnie, jej życie stanie na głowie, gdy pojawi się drugi potomek, ale jak twierdzi – na wszystko jest odpowiedni czas i wszystko dzieje się z jakiegoś powodu.

Dagmara Rek redaktorki kobbieciarniaDagmara Rek – LIFESTYLE

Autorka bloga: My World. Dagmara Rek

W życiu prywatnym – szczęśliwa kobieta, żona marynarza, Pani Domu, blogerka, która uwielbia pomagać innym. Od kiedy usłyszała słowo „resocjalizacja”, wiedziała, że musi zagłębić się we wszystkie jego tajniki. Staże i praktyki, które odbyła w przeszłości Młodzieżowych Ośrodkach Wychowawczych oraz przy boku kuratorów sądowych, upewniły ją w swoich zamiarach. Studia pedagogiczne o specjalizacji resocjalizacja sprawiają jej wiele radości i pozwalają na kształcenie się w wymarzonym przez nią zawodzie. W 2014 roku ukończyła szkółkę policealną w kierunku Terapeuta ds. uzależnień. Aktualnie kończy studia magisterskie w Kolegium Jagiellońskim w Toruniu. Blogowanie to jej pasja, sposób na wyrażenie siebie, odskocznia od codzienności, to ciągłe poznawanie nowych ludzi.

Natalia Bachryj - redaktorki kobbieciarniNatalia Bachryj – LITERATURA

Autorka vloga: KsiążkowaWeni

Z wykształcenia technik ekonomista, a jednocześnie studentka ekonomii. Pasjonatka książek, filmów oraz seriali. W chwilach, gdy przeżywa kolejne przygody zapisane na kartkach jej ulubionych książek, może spędzać całe dnie w ulubionym fotelu, nie zauważając nawet upływającego mimowolnie casu. Literatura w jej sercu ewoluowała w zamiłowanie do przebierania się za różne postacie, jak i przywdziewania stosownej charakteryzacji. Nie ma najmniejszego problemu aby z Natalii, w 15 min stała się wiedźmą, a zaraz potem aniołem. Cieszy się z małych rzeczy; wyznaje zasadę, że to uśmiech daje szczęście.

Wiktoria Zarzycka Redaktorki kobbieciarniaWiktoria Zarzycka- FIT LIFESTYLE I MOTYWACJA
Autorka bloga: Healthy Plan Motivation
Pasjonatka zdrowego stylu życia i treningów. Od ponad 2 lat motywuje do racjonalnego żywienia, aktywności fizycznej oraz wdrażania zdrowych nawyków, u licznych fanów jej bloga pochodzących z Polski,  Niemiec, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Czech, Holandii i wielu innych zakątków Ziemi. Jak sama przyznaje – działalność blogowa stanowi ważną część jej życia, pozostając dla Wiktorii wielka pasją i prawdziwą motywacją. Bloga Healthy Plan Motivation odwiedza co dzień tysiące osób, pragnących poprawić swoją sylwetkę i przekonać się, że bycie fit, wcale nie musi być kosztowne! Wiktoria to prawdziwy wulkan energii, trudno usiedzieć jej na miejscu. „Pracuś” z głową pełną pomysłów i pozytywnej energii.  Jej największym marzeniem jest wydanie książki poruszającej tematy prezentowane na jej blogu.

Katarzyna Gryl - redaktorki kobbieciarniKatarzyna Gryl-Stopa – PSYCHOLOGIA ZWIĄZKÓW
Współtwórczyni portalu wiedzy psychologicznej dla par: Motivita.pl
Psycholog, psychoterapeuta, trener z wykształcenia i zamiłowania. Od 12 lat aktywnie realizuje swoją pasję i towarzyszy innym w rozwoju. Jej praca to ciągłe, zmieniające rzeczywistość – podróże. W znane i nieznane. Aktualnie tworzy algorytmy szczęścia i życie rodzinne „doprawia” pracą. Katarzyna Gryl-Stopa wchodzi w KoBBieciarni w skład zespołu Motivia.pl, którego artykuły przenoszą nasze Czytelniczki w świat specjalistycznej, fachowej wiedzy o relacjach międzyludzkich oraz pomagają im zrozumieć problemy psychologiczne oraz emocjonalne, dotykające współczesne kobiety, ich parterów i rodziny.

Basia Bielanik redaktorki kobbieciarniaBasia Bielanik – PSYCHOLOGIA ZWIĄZKÓW
Współtwórczyni portalu wiedzy psychologicznej dla par: Motivita.pl
Uśmiechnięta i niestrudzona „zmieniarka na lepsze”. Pisze, pomaga, uczy, bloguje (www.szkolymocy.pl, www.motivita.pl), dzieli się źródłem swojej Mocy. Prywatnie żona i mama dwóch dziewczynek. Szkoły Mocy to nie kolejny przyczółek Lorda Vadera, a przestrzeń, w której Basia pomaga budować trwałe i mocne relacje między ludźmi. Jej inspiracją jest Marshall Rosenberg, amerykański psycholog i twórca Porozumienia bez Przemocy (NVC). Dzięki mocy, czerpanej z „Języka żyrafy” Basia każdego dnia dba o dobry kontakt ze swoimi dziećmi, słucha i słyszy swojego męża, ma empatię nawet dla nieuprzejmej Pani w sklepie, a przede wszystkim rozumie siebie.

Karolina Obremska redaktorki kobbieciarniaKarolina Obremska – PSYCHOLOGIA PAR
Współzałożycielka portalu wiedzy psychologicznej MOTIVITA. Swoją przygodę z psychologią rozpoczęła w 1999 roku. Z pasją i konsekwencją kontynuuje pracę nad zagadnieniami z tej dziedziny, jako psychoterapeuta i trener. Dzięki pacjentom i zaufaniu jakie rodzi się w gabinecie, może wchodzić w ich buty i poczuć smak wielu różnorodnych scenariuszy życiowych. Traktuje to jako wartość dodaną zawodu psychoterapeuty. Uważa, że stan zaciekawienia drugim człowiekiem, bez szukania obiektywnej prawdy o nim, bywa remedium na wiele międzyludzkich bolączek i znudzeń. W pracy z parami, zgłębia zagadnienia przypływów i odpływów, bezpieczeństwa i wolności, wdechu i wydechu, które choć bywają nierozwiązywalne, pozostają bez wątpienia warte zaakceptowania.

Aleksandra Bogdańska - kobbieciarnia redaktorki Aleksandra Bogdańska – URODA, LIFESTYLE
Autorka bloga – Viktolandia
Z wykształcenia technik architektury krajobrazu. Prywatnie młoda mama wspaniałego chłopca o imieniu Wiktor. Jej blog to prawdziwa skarbonka wiedzy, w której każdy może znaleźć coś dla siebie. Autorka serwuje tu autorskie recenzje książek, opinie na temat testowanych kosmetyków – nie tylko dla kobiet, wyśmienite pomysły na obiad i wiele innych inspiracji. Ola marzy o podróży dookoła świata. Jest pełna wewnętrznych pasji, które ciągną ją w kierunku fotografii i literatury. Najchętniej, czas spędzałaby w podróży – próbując nowych smaków, a później odtwarzając je we własnej, domowej kuchni. Głowę zaprząta jej co dzień miliony pomysłów, z których każdy chętna jest realizować choćby od zaraz.

Małgorzata Kasprzak kobbieciarnia redaktorkiMałgorzata Kasprzak-Guzek – MEDYCYNA ESTETYCZNA
Dyrektor generalny firmy YOUVENA Aesthetic Medicine Educational Center. W ramach działalności firmy YOUVENA, organizuje wysokiej jakości kameralne kursy dla lekarzy z medycyny estetycznej i przedsiębiorczości. Zanim związała się z medycyną estetyczną przez wiele lat pracowała w branży konsultingowej, najpierw jako Country Representative dużej międzynarodowej firmy inżynieryjno-doradczej, potem jako niezależny konsultant, opracowując strategie rozwoju dla małych, średnich i dużych firm, w tym medycznych. Z zamiłowania malarka, którą pasjonuje styl art deco i związane z nim motywy kobiece. Miłośniczka pomeranianów, a zwłaszcza jednego o imieniu Rolf.

monika-borchulska-zającMonika Borchulska-Zając – ROZWÓJ OSOBISTY

Autorka bloga: Energodajnia
Założycielka projektu Pozytywny Trening. Bioterapeuta, instruktor fitness&wellness, trener rozwoju osobistego. Prowadzi zajęcia grupowe, sesje indywidualne oraz warsztaty rozwojowe. Jej pasją są terapie alternatywne, m.in. choreoterapia, chromoterapia, medycyna chińska, bioenergetyka i co ciekawe… fizyka kwantowa! Kocha naturę i wszystko co z nią związane. Uważa, że człowiek jest nierozerwalnie związany ze środowiskiem, które go otacza; jest jego częścią, jako, że wszystko jest energią, my również.

Karolina Strzelczyk redaktorkiKarolina Strzelczyk – LIFESTYLE
Pseudonim Panthera, nie określa Karoliny bez przyczyny. To prawdziwa kobieta-kot, o wielu, często kontrowersyjnych obliczach. Bezkompromisowa, nieustraszona; jak sama deklaruje – w życiu podąża zgodnie ze swym motto: „problemy nie istnieją, istnieją jedynie życiowe wyzwania„. Od kilku lat zgłębia tajniki ludzkiej duchowości, a swoje myśli uzewnętrznia tworząc poezję osobistą. Kobieta, która „żadnej pracy się nie boi„, idealnie potrafi się dostosować do każdej życiowej zmiany. W życiu zawodowym – kolekcjonuje doświadczenia. Ich wachlarz rozciąga się począwszy od pracy w TVN, aż do powożenia na krakowskim rynku konną dorożką!
agnieszka delkowska redaktorkiAgnieszka Delkowska – KUCHNIA
Autorka bloga: LADY KITCHEN
Pełnokrwista góralka, zapalona blogerka kulinarna. Z wykształcenia – ambitna Pani manager. Prywatnie – pomysłowa Pani kucharka z zamiłowaniem do wszystkiego co smaczne i inspirujące. Pasjonatka dobrych smaków, nowych miejsc i ciekawych ludzi. Swoje codzienne życie, stara się umiejętnie oraz sprawiedliwie dzielić, pomiędzy urokliwym Krakowem, a umiłowanymi górami. Dla znajomych i przyjaciół – wiecznie uśmiechnięta gaduła, nieśmiertelna optymistka. Jej artykuły przeniosą Was w świat aromatycznych, kulinarnych inspiracji, na których sam widok pocieknie Wam ślinka!
Paulina Grochowska redaktorkiPaulina Grochowska – LIFESTYLE, TURYSTYKA
Autorka bloga: Oli Loli New Life
Specjalista ds. turystyki, fotograf i kreatywna dusza – prywatnie: pełna pasji, twórcza mama oraz oddana żona. Miłośniczka natury, dobrego jedzenia i odkrywania nowych miejsc. Gdy tylko znajdzie wolny czas, opuszcza dom i rusza w drogę… gdziekolwiek. Codziennie rano budzi ją dźwięk dzwonków na krowich szyjach, szum strumyka i kostka pysznej czekolady – pełnię szczęścia, inspiracji i swoje miejsce na ziemi znalazła właśnie w Szwajcarii. Stamtąd też prowadzi popularny blog, organizuje spotkania i akcje blogerskie oraz stara się gościć w domach polskich kobiet. Niebawem stanie przed kolejnym życiowym wyzwaniem, jakim jest powiększenie rodziny o kolejne dziecko.
anna bezler redaktorkiAnna Bezler – KOSMETOLOGIA
Absolwentka filologii angielskiej. W przeszłości – nauczyciel języka angielskiego. Po 10 latach pracy w szkolnych murach postanowiła opuścić swoją strefę komfortu, aby w pełni oddać się największej pasji, jaką okazała się dla niej kosmetologia. Obecnie dyplomowana kosmetyczka z zamiłowaniem do propagowania zdrowego stylu życia. Z niewyczerpanym entuzjazmem zgłębia tajniki dynamicznie rozwijającej się branży beauty. Zdobywaną sukcesywnie wiedzę, poszerza uczestnicząc w licznych kursach z zakresu kosmetologii i wizażu. W najbliższym czasie planuje otworzyć własny gabinet kosmetyczny, oparty o ekologiczne produkty kosmetyczne.
monika kołtonik redaktorkiMonika Kołtonik – KOSMETOLOGIA
Autorka bloga: Łodyżka
Piękna, zdrowa, szczęśliwa, a co najistotniejsze – zapalona do tego, aby podzielić się receptą na powyższe, z innymi kobietami. Propagatorka stylu życia: zero waste life. Głęboko wierzy, że zioła i moc tętniąca z liści i łodyżek, w zestawieniu z nieocenioną siłą masażu, całkowicie odmieniły jej życie. Zwolenniczka ekologicznych kosmetyków, która pomaga kobietom w wytworzeniu i dopasowaniu produktów kosmetycznych, zindywidualizowanych do ich potrzeb. Zielarka i masażystka. Kobieta która jak sama twierdzi o sobie – znalazła sposób na fantastyczne życie w zgodzie z własnym Ja i w harmonii z otoczeniem.

Anastazja Włodarczyk redaktorkiAnastasija Włodarczyk – COACHING ZDROWIA
Autorka bloga: Natura pozytywna
Właścicielka – MyHealthCoach. Uwielbia motywować ludzi do zmian i odkrywać ich wewnętrzny potencjał. Od lat interesuje się tematyką rozwoju osobistego i zdrowia. Jej zdaniem zdrowie, to nie tylko doskonale działające narządy, ale przede wszystkim równowaga stanu emocjonalnego, fizycznego, duchowego, co jest efektem wielu skoordynowanych i uzupełniających się działań, takich jak: praca z emocjami, techniki niwelowania stresu, zdrowe odżywianie, masaż łagodnej bioenergetyki, aktywność fizyczna, rozwój duchowy, równowaga pomiędzy pracą, a życiem osobistym. Wraz ze swoimi projektami niesie ważne przesłanie i jednocześnie życiowe motto: zostań uzdrowicielem samego siebie!

karolina szwabowicz mosica redaktorkiKarolina Szwabowicz-Mosica – PARENTING
Autorka bloga: Nasze bąbelkowo
Szczęśliwa mężatka. Miłośniczka stylu boho, włóczykij i zakupoholiczka. Adopcyjna mama niesłychanie czarującego, ale i temperamentnego dwulatka. W towarzystwie syna, uwielbia czytać oraz podróżować. Z wykształcenia politolog, wkrótce również pedagog. Na blogu: Nasze bąbelkowo, dzieli się swoimi przemyśleniami odnośnie macierzyństwa, małżeństwa i wszystkiego, co ją aktualnie zainteresuje. W tak zwanym międzyczasie, obala też mity związane z niepłodnością i adopcją. Uważa, że to tematy, które zdecydowanie warto „oswoić” i „odczarować”.

Anna Chomiak redaktorkiAnna Chomiak – PARENTING
Autorka bloga: Nieidealna Anna
Pomysł na prowadzenie bloga zrodził się jako antidotum na żałobę po śmierci mamy. Mimo ostrego języka i asertywnej postawy, Ania stara się przekonać czytelników, że z kulturą nam do twarzy – nie tylko tą wyniesioną z domu. Była judoczka, zdobywczyni dwóch Mistrzostw Polski, w sposób bezpośredni i zdecydowany przekonuje do ruchu, jednak nie ma ambicji do bycia idealną w każdym calu. Ze zdrowym rozsądkiem i dystansem podchodzi do nowej życiowej roli: bycia matką. Posiadaczka dwóch kotów, miłośniczka sztuki i kultury. Ceni sobie swobodę, wiarygodność i otwartość, czasem idzie pod prąd, ale w myśl zasady by nie wyrządzić krzywdy innym.

joanna łysikowska kobbieciarnia redaktorkiJoanna Łysikowska – LIFESTYLE
Autorka bloga: Niekonwencjonalna.com
Nazwa jej bloga: „Niekonwencjonalna”, nie pozostaje przypadkowa. Tym samym słowem określają bowiem Joannę znajomi, którzy zaczęli używać go ostatecznie jako Jej pseudonimu. Na co dzień, Asia to blogerka zmagająca się z rodzicielstwem bliskości, edukacją domową, szydełkowaniem i obróbką materiałów. Jak sama przyznaje – jej blogowanie pozostaje niegasnącym „wsparciem matek mniej lub bardziej ogarniętych”. Uzależniona od pomocy dzieciom. Po godzinach – „nadal dzierga”. Z rozmiłowaniem zjada również ostatnie kawałki czekolady, które ocalały w najdalszych zakamarkach jej mieszkania.

sylwia-malarz-redaktorki-kobbieciarniaSylwia Malarz- LIFESTYLE, ZDROWIE
Autorka bloga: PinkGlove 73
Prywatnie – żona, matka dwóch pełnoletnich córek i kochająca babcia. Choroba i konieczność walki z przeciwnościami losu, zainspirowały ją do stworzenia bloga PinkLove 73. Jak sama mówi o sobie – jest typową kobietą po 40-tce, z bagażem życiowych doświadczeń, optymistycznym i pełnym pobłażliwej cierpliwości podejściem do życia. W przeszłości imała się różnych aktywności zawodowych, począwszy od opiekunki osób starszych, poprzez etat handlowca, obowiązki menagera, a nawet pracę na produkcji. Doświadczenie zdobywała we Włoszech, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Hobbistycznie zajmuje się decupagem, uczy się szyć na maszynie. Uwielbia pomagać innym. Jej motto brzmi: Korzystaj z dnia, „jutro” nie jest dniem, o którym mowa.
Anna Guzior – Rutyna  – RELACJE, ZWIĄZKI, LIFESTYLE
Właścicielka: Centrum Zapoznawczego Zolyty w Czerwionce-Leszczynach i Rybniku.
Autorka bloga: Randki Swatki
O trzech lat, łączy samotne serca, organizuje wieczorki zapoznawcze i tzw. szybkie randki. Na podstawie zdobytego doświadczenia napisała „Zolytowy Poradnik Randkowy” dla osób samotnych. Początkująca blogerka, która na blogu propaguje głównie pomysły na Randki z… własnym mężem. Odkrywa kulisy pracy swatki. Prywatnie mama czteroletniego i trzynastoletniego syna, miłośniczka róż i książek.
Agnieszka Kozioł – LIFESTYLE, KUCHNIA
Właścicielka: SCHUDNIJ Z NAMI oraz ZUMBA Z AGĄ. Żywiołowa i nieposkromiona licencjonowana instruktorka Zumba Fitness, Zumba Core oraz Zumba Glutes. Od dziecka związana była z różnymi formami ruchu – zaczynając od baletu, poprzez taniec nowoczesny, taniec towarzyski i hip-hop. Organizatorka wielu imprez i warsztatów tanecznych. Weganka i matka 5-letniej Soni, która od urodzenia jest na diecie bezmięsnej. Autorka wielu wegańskich i bezglutenowych przepisów. Bądźcie pewne, że Agnieszka zapewni Czytelniczkom KoBBieciarni skuteczny trening ciała i duszy, wolny od mięsnych i naszpikowanych glutenem, żywieniowych pokus.
magdalena-golda-redaktorkiMagdalena Gołda – COACHING RODZICIELSKI
Autorka strony: Magdalena Gołda

Certyfikowany coach MLC (Multi-Level Coaching), autorka kursu SamodzielniRodzice, dla rodziców po rozstaniach i rozwodach, samodzielnie wychowujących dzieci. Felietonistka portali o tematyce rozwojowej, blogerka i copywriterka. Prowadzi sesje indywidualne, jak i szkolenia zespołowe. Współpracuje również z Grupą Realizuj. Jej specjalnością są takie obszary, jak rodzicielstwo, relacje i związki, komunikacja, budowanie motywacji, opracowanie ścieżki kariery oraz wspieranie kreatywności i uwalnianie stresu wg jej autorskiej metody, tzw. floachingu. Podczas sesji korzysta również z technik medytacyjnych i mindfulness, które w połączeniu z narzędziami coachingowymi znacząco wpływają na poprawę jakości życia jej klientów.

Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *