ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Hop, hop KoBBietki – czy pamiętacie jeszcze huczny finał I edycji Wielkiej Metamorfozy Nowe Życie MAMY?

na zdj. Halina Gawlińska, właścicielka bielskiej kliniki medycyny estetycznej – Future Clinic

Inicjatorką pierwszej takiej akcji na Podbeskidziu, jest właścicielka bielskiej kliniki medycyny estetycznej – Future Clinic, Halina Gawlińska.

Marzeniem Haliny od zawsze pozostawało wsparcie kobiet, takich jak ona – które na co dzień starają się pogodzić swoją pracę z rolą kochających, zaangażowanych matek. Świadomość, że wygląd zewnętrzny ma ogromny wpływ na samoocenę i pewność siebie, które przekładają się w sposób oczywisty, na każdy aspekt naszego życia – sprawiła, że Halina postawiła sobie za cel, pomoc innym kobietom, w walce o ich dobre samopoczucie.

Wyłoniona podczas Castingu do I edycji Akcji finalistka, Kasia Wojcieszczuk w ubiegłym roku przeszła pod okiem ekspertów i organizatorów Akcji, prawdziwą metamorfozę, która na dobre odmieniła jej wygląd i samopoczucie.

Podczas gali finałowej Akcji we wrześniu 2017r., Kasia zaprezentowała zachwycające efekty swojej przemiany, poprzedzonej wielomiesięczną, ciężką pracą nad swoją sylwetką, dietą, pielęgnacją, a przede wszystkim – osobowością.

W marcu b.r. przeprowadzony został Casting do II edycji wydarzenia. Mamy dopisały aż miło, zgłoszenia spływały do ostatniej chwili. Ilość i determinacja Uczestniczek Castingu sprawiły, iż jury długo nie mogło podjąć decyzji.

Ostateczna decyzja zaskoczyła wszystkich. W II edycji Akcji, jury postanowiło ofiarować szansę aż trzem młodym mamom, które zawalczą o wejście do ścisłego finału. Ta z Uczestniczek, która w pierwszym miesiącu trwania programu pokaże największe zaangażowanie przejdzie do kolejnego etapu Metamorfozy, aby poddać się całkowitej przemianie.

Do walki o ścisły finał zakwalifikowały się: Joanna Grzeszek, Marzena Olszewska, Agnieszka Łoboz i Monika Ficon. Paniom życzymy wytrwałości, a Was, zapraszamy do śledzenia ich zmagań na fanpage-u KoBBieciarni.

- A word from our sposor -

Ruszyła II edycja Akcji Metamorfoza: Nowe Życie MAMY. Poznajcie 4 finalistki!